Norite prašyti didesnio atlyginimo? Gal ir pasiseks, jei... bosas turi dukrą!

 
1 komentaras
Nauji tyrimai parodė, kad vyrai, turintys dukrą, yra dosnesni nei tie, kurie augina sūnų arba vaikų neturi. Tyrimo metu nustatyta, kad vyrai, turintys dukrą, pasižymi rūpestingumu, o vadovai – dosnesni darbuotojų atžvilgiu.

Tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti, kodėl vieni vyrai dosnesni nei kiti, pavyzdžiui, vieni milijonieriai dosniai aukoja labdaringoms organizacijoms, o kiti, priešingai, stengiasi kuo labiau taupyti.  Taigi, mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kas įkvepia daug uždirbančių vyrų dosnumą.

Mokslininkai stebėjo, kaip kito įmonės darbuotojų atlyginimai, po to, kai vadovų šeima pagausėjo. Deja, bosai, kurie turi sūnų, paprastai sumažino darbuotojams atlyginimą maždaug 65 eurais, o vadovai, kurie turi dukrą, buvo linkę darbuotojams padidinti atlyginimą.

Maža to, mokslininkai teigia, kad vadovai, turintys dukras, tampa ne tik dosnesni, bet ir geranoriškesni darbuotojų atžvilgiu. Jų teigimu, vyrai, turintys dukras, tampa švelnesniais – galbūt dėl to, kad laiką leidžia su dukromis, žaidžiant „mergaitiškus“ žaidimus.

Mokslininkai, norėdami įrodyti, kad tai, kokios lyties atžalą augina vyrai, turi įtakos jų dosnumui, sukūrė „žaidimą“: buvo apklausta 600 panašaus amžiaus vyrų, kurie turėjo pasakyti, ar dalintųsi pinigais su visiškai nepažįstamu žmogumi. Pasirodo, tam iš tiesų turėjo įtakos tai, ar vyras turi sūnų, ar dukrą. Vyrai, turintys dukras buvo dosnesni nepažįstamam asmeniui. Be viso to, 40 procentų apklaustųjų, kurie teigė, kad pinigais pasidalintų, pasirodo, turėjo seseris. Iš to galima daryti išvadą, kad vyrai, besirūpinantys silpnosios lyties atstovėmis (seserimis ar dukromis)  paprastai būna dosnesni nei vienturčiai, neturintys vaikų ar tie, kurie turi sūnų.

Taigi, pasirodo, galite nuspėti, ar direktorius Jums pakels atlyginimą – jei jis turi dukrą (ar seserį), gali būti, kad sprendimas Jums bus palankus!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kazi, direktoriui rodyt si straipsni? lyg ir turi dukra, bet nieko gero is to :D
Naujas komentaras