Norite stipresnio orgazmo? Valgykite daugiau kiaušinių!

 
Turbūt visi žino, kad austrės gali būti labai stipriu afrodiziaku, tačiau, ar žinote, koks maistas gali padėti patirti dar stipresnį orgazmą? Pateiksime maisto produktų, kurie tai gali užtikrinti, sąrašą:

Apelsinai

Tyrimai įrodė, kad vitaminas C gali turėti įtakos stipresniam orgazmui. Apelsinuose yra pakankamas vitamino C kiekis, taigi, mėgaukitės šiais vaisiais.

Alyvuogių aliejus

Alyvuogių aliejus gali būti labai naudingas moterims, kurioms sudėtinga pasiekti palaimos viršūnę. Aukščiausios rūšies alyvuogių aliejus skatina testosterono gamybą.

Kiaušiniai

Kiaušiniuose yra naudingų baltymų, B grupės vitaminų, kurie teikia energijos ir palaiko hormonų aktyvumą.

Ženšenis

Ženšenio arbata ypatingai naudinga vyrams – ji ne tik didina potenciją bet ir užtikrina intensyvius pojūčius.

Pipirai

turbūt ne kartą pastebėjote, kad valgant kiek aštresnį maistą, ima mušti karštis? Taip nutinka todėl, kad pipirai skatina kraujotaką. Šis prieskonis gali padėti pajusti stipresnį orgazmą, nes lytiniai organai bus labiau aprūpinti krauju.

Česnakas

Nors ši prieskoninė daržovė gali padėti padidinti lytinį potraukį ir patirti stipresnį orgazmą, tačiau prieš imdamiesi iniciatyvos nepamirškite... kramtomosios gumos.

Arbūzas

Šis vaisius labai naudingas vyrams arbūzuose yra citrulino, kuris turi panašų poveikį kaip ir „Viagra“. Taigi, kam naudoti cheminės sudėties tabletes?

Suši

Taip, japonai ne tik puikiai išmano meilės meną, bet ir žino, kaip pakurstyti aistrą bei patirti dar stipresnių pojūčių. Suši – vienas geriausių pasirinkimų, jei norite romantiškos vakarienės ir intensyvaus orgazmo.

Taigi, jei norite dar stipresnio orgazmo, gal verta išbandyti natūralias priemones?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras