Norite tapti sekso gigantu? Stiprinkite užpakalį!

 
Vyrai, vos tik pažvelgę į moterį, tuoj pat nužiūri ir jos krūtinę, kojas bei užpakaliuką. Tačiau vyriškas užpakalis taip pat yra viena iš patraukliausių ir seksualiausių stipriosios lyties atstovų kūno vietų. Nedideli, apvalaini ir standūs vyriški užpakaliukai, įsprausti į aptemptus džinsus, veda moteris iš proto! O štai plokščias vyro užpakalis moterims asocijuojasi su antiseksu ir impotencija...

Damų pretenzijos dėl šio vyrų pasididžiavimo nėra vien tik užgaida, teigia specialistai. Juk anatomiškai būtent ši kūno dalis sąlygoja tiesų kūną, stabilų stuburą ir išbalansuoja kūno svorį ant dviejų kojų. O štai moterys jaučia vyrų seksualumą instinktais.

Jei vyriškas užpakalis yra raumeningas, tai leidžia efektyviai valdyti savo vyrišką pasididžiavimą ir atlikti frikcijas. Tad moteris instinktyviai pasąmonėje suvokia, kad su šiuo patinu galės pratęsti giminę.

Tačiau neliūdėkite, jei motulė gamta pagailėjo jūsų užpakaliukui elastingumo ir raumenų – tai galima patobulinti sporto salėje. Užpakalio žandukai labai lengvai pasiduoda fiziniui krūviui.

Pats efektyviausias pratimas, kovojant su plokščiu užpakaliu – gilūs įtūpstai su štanga, kai pritupiant blauzdos remiasi į šlaunis, ir prisėsti reikia giliai, iki savo pėdų.

Stiprinti savo užpakalį vertėtų bent tris kartus per savaitę. Tiesa, svarbu ne tik fiziniai pratimai, bet ir dietos laikymasis, ypač jei storėjate vien tik pažvelgę į konditerinius gaminius, jei esate stambių kaulų ir esate linkę į pilnėjimą. Tačiau atminkite, kad turite rasti aukso viduriuką: per didelis vyro užpakalis taip pat nėra seksualus.

Kūdiems vyrams sudėtingiau suteikti savo žandukams seksualias apimtis. Jei norite sugundyti moterį standžiu užpakaliu, jums teks nemažai laiko praleisti sporto salėje ant dviračio šalia kitų specialių pratimų.

Pirmąjį mėnesį gali užpakalį ir paskaudėti, jei vis dar nesportuojate, tačiau po trijų mėnesių merginos jus palydės švelniu žvilgsniu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras