Nuo šiol prezervatyvui užsimauti užtenka 3 sekundžių (video)

 
4 komentarai
Pietų Afrikos dizaineris pristatė originalų išradimą: prezervatyvą, kuriam užsidėti užtenka mažiau nei keturių sekundžių. Šis prezervatyvas pretenduoja būti greičiausiai ir lengviausiai pritaikomu, todėl tikimasi, kad jį naudos daugiau žmonių.

Išradėjas Willemas van Renburgas gyvendamas šalyje, kuri pasaulyje pirmauja ŽIV infekuotų žmonių skaičiumi, įžvelgė poreikį išrasti geresnį prezervatyvo.

Prezervatyvas yra folijos pakelyje, kuris taip pat atstoja ir aplikatorių bei yra įpakuotas į apsauginę dėžutę. Produkto tinklalapyje galima rasti video instrukciją, kaip naudoti šį prezervatyvą: reikia perskelti pakelį pusiau ir atskirti aplikatorių, tuomet užmauti prezervatyvą ir nuimti nuo jo aplikatorių – visą tai galima atlikti vienu greitu judesiu.

Po ne vienerius metus trukusio plėtojimo ir testavimų, šis prezervatyvas pagaliau paruoštas masiniam naudojimui. Šis produktas pradėtas gaminti Pietų Afrikoje vasarį ir planuojama gauti jo gamybos licencijas visame pasaulyje. Pirmasis žingsnis jau žengtas – kompanija teigia, kad gamyba patvirtinta Šveicarijoje. Vis dėlto, ši naujovė yra pakankamai brangi.

Dar vieną prezervatyvų inovaciją rengiasi pristatyti ir britų biotechnologijų kompanija Futura Medical, kuri sukūrė prezervatyvą, šiuo metu žinomą kaip CSD500. Jo vidus yra padengtas vazodilatoriaus geliu, kuris padidina kraujo tėkmę ir sukelia stipresnę bei ilgiau trunkančią erekciją.

Šis produktas neilgai trukus turėtų būti patvirtintas ir prezervatyvų kompanija Durex žada pradėti platinti juos Europoje dar šių metų pabaigoje.

Video instrukcija, kaip naudoti šį prezervatyvą:

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (4)
geras ;D
Na,neblogas sakyciau isradimas :)
Simai, taiklus pastebėjimas, dėkui :)
Prezervatyvas šiaip dažniau maunamas,o ne dedamas:)
Naujas komentaras