Oralinis seksas – ne seksas?

 
10 komentarai
Daugumos jaunų, bet jau suaugusių žmonių manymu, oralinis seksas – nėra tikras seksas,- teigia vienas tyrimas.

Tyrime daugiausia dalyvavo studentai. Dauguma jų sutinka, jog vaginalinė sueitis – tai seksas, tačiau mažiau nei vienas iš penkių mano, kad oralinis kontaktas „skaitosi“ kaip tikras seksas.

Toks požiūris rodo gana dramatiškus mąstymo pokyčius – 1991 metais atliktoje apklausoje dvigubai daugiau suaugusiųjų oralinius malonumus priskyrė sekso kategorijai. Anot tyrėjo, šiais laikais frazė „aš nesimylėjau su šia mergina“ dar nereiškia, jog jie netenkino vienas kito oraliniu būdu.

Vienas tyrėjų pastebi, jog toks požiūris gali būti ne visai teisingo seksualinio išprusimo skatinimas: paaugliai mokomi saugios sueities, jiems pasakojama apie vaginalinį seksą, tuo tarpu oralinis – neminimas.

Taigi, vos 20 procentų jaunų žmonių teigė malonumus burna priskiriantys seksui.

Šiek tiek mažiau nei 80 procentų žmonių tam priskyrė analinę sueitį.

Vyriškos lyties atstovai kur kas dažniau nei moterys teigė, jog toks elgesys kaip partnerio genitalijų lietimas, oralinė stimuliacija, krūtų, spenelių glamonės ar lietimas – taip pat intymumas, priskiriamas seksui.

Suaugusiems.lt

Ar oralinis seksas lygiavertis įprastam?
 
Komentarai (10)
O kodėl kalbat tik apie moters-vyrui? ;) jis pats tikriausias abiem atvejais. Tiesa, kad daugelis tikrai to nemoka daryti arba daro tik is reikalo, bet koks tai nuostabus jausmas maloninti ir buti maloninamai. Taip as moteris ir oralinis yra pats tikriausias! Kai kada net geresnis už įprastinį ;)
Pasakykit tai mano moteriai, kad "oralinis sexas, ne sexas" :D
tai jei oralinis netikras tai manau nepriestarausi jei tavo vyra kitos oraliniu tenkins o tavo vyras joms tuo paciu atsilygins, juk tavo nuomone tai netikra :))
reta mergina moka padaryti normaliai oralini, dauguma susikausciusios- nei liezuviu pazaidzia nei uzkaitinti nemoka :) arba po 1 min. sako, gal jau uzteks :)
ooo mintis i galva sove apie si straipsni: aisku, juk galim laikyti oralini ne seksu, jei kur parke uz medzio nuciulpei vaikinui ar vaikinas inere be jokios aistros ir be abejo nurmalioj sueiti tai galim izvelkti , kai tik nududulkini ir viskas ...
oralinis netikras....tai tada gal as netikra....
nemyli savo vyro... malonumas yra patenkinti partneri...
tikrai, kad ne..aš galiu taip pamaloninti savo vyra, bet jokių gerų emocijų, tokių kaip sekso metu, man tai nesukels..
PRITARIU oOo ...
Ir dar koks tikras !!!
Naujas komentaras