Palikti ir įskaudinti: J. Depp VS B. Pitas

dvikovaaa.jpg
 
Skyrybos, šeimyniniai barniai, rietenos ir skandalai aplanko ne tik eilinius mirtinguosius, viso to neišvengia ir garsiausios Holivudo žvaigždutės. Ir vargu, ar toks populiarumas patinka garsiausių kino filmų aktoriams. Viešai aptarinėjamas skandalingas gyvenimas ir įtūžio bei neapykantos kupini žodžiai iš mylimosios lūpų. Tą per pastarąjį pusmetį teko patirti dviems, seksualiausių vyrų titulą pelniusiems kino aktoriams, J. Depp ir Bradui Pitui.

Kuris gražuolis seksualesnis ir kuriam, J. Deppui ar Bradui Pittui suteiktumėte šansą?

Dar 2016 gegužį pasaulį sudrebino  charizmatiškojo J. Deppo ir jo jaunosios gražuolės  žmonos Amber Heard skyrybos. Spauda mirgėjo, jog  Amber Heard neapsikentė nuolatinių J. Depp`o smurtavimų  ir padavė jį skyryboms, tačiau buvusioji  skandalingojo aktoriaus žmona Vanesa Paradis, nors ir patyrė tuometinio savo vyro J. Depp išdavystę, žiniasklaidai teigė visai ką kitą. Pasak jos, gražuolei Amber Heard reikėjo tik garsaus aktoriaus populiarumo, o kai jo dėka Amber susikrovė turtus, J. Depp`o širdis liko sudaužyta.  Pats aktorius gražuolės Amber Heart  kaltinimus dėl smurto neigė ir širdgėlą išgyvena užsitvėrus tylos sieną.

Dabartinių skyrybų peripetijas išgyvenantis Bradas Pittas šiuo metu jaučiasi labai panašiai. Gražuolė A. Jolie meta itin rimtus kaltinimus savo buvusiam mylimajam Bradui Pittui, tačiau pats aktorius prisipažįsta, jog vis dar myli nesutramdomąją Jolie ir tikisi su ja susitaikyti. 

Tačiau, kad  ir kokie gyvenimo sukrėtimai lydėtų populiariausius kino filmų aktorius, pripažinkite, jie vis dar yra  gražūs, seksualūs ir labai patrauklūs! Ir jų širdis vėl bus laisva, kai tik sielos žaizdos užgys...

 Merginos, kaip manote jūs, kuris gražuolis, J. Deppas ar Bradas Pitas yra seksualesnis ir kuriam suteiktumėte antrą  šansą Jūs? ;)


Dailių bruožų blondinas Bradas Pittas:
 

 


Skandalingas  rudaakis John Depp:
   


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras