Pasaulio įdomybės: tai, ko nežinojote apie seksą

 
1 komentaras
Apie seksą kalbama tikrai nemažai, ir kasdien galime išgirsti vis ką nors naujo. Šiandien norime su Jumis pasidalinti pasaulio įdomybėmis, užtikriname, kad tikrai šių faktų nežinojote!

Oralinis seksas

Kanadoje oralinis seksas buvo nelegalus iki 1969 metų. Iki tol tai buvo suvokiama kaip kažkas nešvaraus ir draudžiama. Ironiška, tačiau „69“ poza buvo įteisinta 1969 metais...

Seksas už pinigus

Jeilio universiteto profesoriai išmokė Kapučino beždžiones naudotis valiuta. Pirmas dalykas, ką beždžionė pabandė padaryti su pinigais – mokėti priešingos lyties atstovui už seksą...

Galvos skausmas

Turbūt sutiksite, kad vienas dažniausių pasiteisinimų, norint atsisakyti sekso, yra pasiteisinimas - „skauda galvą“. Vis dėlto, toks išsisukinėjimas nepagrįstas – moksliškai įrodyta, kad sekso metu išsiskiria skausmą mažinantis hormonas endorfinas, taigi, tai gali būti puikus vaistas nuo galvos skausmo.

Klitoris

Nereikia nė sakyti, koks klitoris yra jautrus, tačiau ar žinojote, kad kairė klitorio dalis yra pati jautriausia?

Dvyniai

Neseniai JAV atliktas tyrimas parodė, kad dvyniai nekaltybę paprastai praranda labai panašiu metu, net jei auga skirtingose šeimose ir vienas kito nėra matę. Tiesiog mistika, tiesa?

Spermatozoidai

Viename spermatozoide yra 37,5 MB DNR informacijos, taigi, ejakuliacijos metu perduodama maždaug 15,875 GB informacijos.

Vienas vyras per 2 savaites gali pagaminti tiek spermos, kad jos užtektų... apvaisinti viso pasaulio moteris.

Šeškai

Šeškų patelės miršta, jei per metus neįvyksta lytinė sueitis. Taigi, jei auginate naminį šešką r neplanuojate veisti, pateles būtina sterilizuoti.

„Viagra“

Visame pasaulyje per sekundę parduodamos 7 „Viagros“ tabletės.

Homoseksualumas

Ilgą laiką Amerikoje tai buvo laikoma liga, ir net iki 1973 metų rašytiniuose šaltiniuose tai apibrėžiamas kaip psichikos sutrikimas.

Kontracepcija

Vokiškai „kontracepcija“ skamba taip: „Schwangerschaftsverhütungsmittel“. Kol baigsite tarti šį žodį, gali būti, kad bus jau per vėlu...

Radiniai

2008 metais archeologai Kipre rado 7-ojo amžiaus užrašą „tegul jums skauda varpą, kai mylitės“. Vis dar neaišku, ar tai prakeikimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
ar visi siti faktai tikrai realus -man atrodo fantastiskas bezdziones elgesys ;)
Naujas komentaras