Pasaulis matuoja penio dydį!

 
14 komentarai
Tinklalapis, kuris reitinguoja penio dydžius pasaulyje tapo Internetine sensacija po to, kai Kongas atsidūrė sąrašo viršuje.

Tinklalapyje, kuriame galima įrašyti savo penio dydį, Kongo Demokratinė Respublika šoktelėjo į sąrašo viršų, kai vidutinis šalyje gyvenančių vyrų penio dydis pasiekė 18 cm.

Antrasis sąraše yra Ekvadoras, kuriame išmatuotas vidutinis vyrų penio dydis buvo 17,5 cm, o ketvirtoje vietoje yra Gana, atsiliekanti vos 0,2 cm.

Penktąją ir šeštąją vietas dalinasi Kolumbijos ir Venesuelos vyrai, kurių vidutinis penio dydis yra 17 cm.

Vėliau, septintoje vietoje yra Libanas, kurį 12-oje vietoje seka Jamaika, toliau 15 vietoje – Brazilija, 17-oje – Prancūzija, 22-oje – Čekija, 27-oje – Nyderlandai, 31-oje – Italija.

Egiptas šiame sąraše užėmė 33-ią vietą, Danija – 42, Meksika – 49, Marokas –51, Švedija – 58, Graikija – 61, Čilė – 64,  Vokietija – 68, Norvegija – 72.

Didžioji Britanija atsidūrė viso labo 82-oje vietoje, Ispanija – 85, Australija – 94, JAV –98, Airija – 99, Rumunija - 101, Indonezija – 104, o Malaizija – 106.

Paskutinėje, bet nebūtinai blogiausioje grupėje atsidūrė Japonija su 110 vieta, Kinija – 112, Indija – 116, Tailandas – 117, Pietų Korėja – 119.

Beje, lietuvių penių dydžių duomenų minėtoje svetainėje kol kas nėra.

Tinklalapis, kuriame pateikiami penių dydžiai: http://www.everyoneweb.com/worldpenissize

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
Penio didinimo tabletės - http://bit.ly/111yeEJ
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
pas mano vyra 18cm, tai man neitelpa visas. tad ne visada gerai didelis,
kad realiai pagalvojus nereikia labai jau didelio ,iki 20cm manau limitas jau ... Esu dievo palaimintas 18cm ir esu turejas kad mergina negali viso priimti...
na ir as irgi savo vaikinui matavau 14,3cm tai kas??
as visaip matavau irmano boba matavo,- 13cm. kaip prikalti, ir ne mm. nedaugiau. bet kai boba atsiseda an virsaus rekia ant viso namo kad skauda, per ylgas!!! tai mislyju jei atsisestu an 20 cm? o gal pas ja pute negili?
Mano tai 5 cm tik ilgis, bet plotis tai vos dviem rankom apimu. Karocia tokia kulbe.
Man pasistojo... klausimas: O kada puciu gyli matuos?
tai blemba jei mano mazylis 19cm - 20cm tai cia jau prie kongo man prisiskirti ar lietuvos varda garsint nes pagal juos cia jau gigantas. kaip sakoma jeigu paemi pimpi abiem saujom ir dar kepurei galas yra pakabinti tai cia tikras lietuviskas kotas
man idomu kad jiems bybius pas tate kad jie ismatavo ju ilgius :DDDD
Ne penio dydį matuokite, o junkitės prie Ukrainos moterų teisių gynimo organizacijos“Femen“, kurios nuvykusios į Černobylį surengė protesto akciją prieš atominę energiją, be to nepamiršo pagerbti karių ir visų tų, kurie dalyvavo atominės elektrinės avarijos pasekmių likvidavime, o jūs čia savo penius matuojatės pasiėmę liniuotes.

Ne varpos ilgį matuoja, o krizę ir paskutines babkes skaičiuoja. Greit nebus kam ją panaudoti.
tai tada man sokt nuo tilto kad su 26 cm pisiuos :DDDD
15cm yra vidurkis, daugelis vyru lt tokius turi, tai kad centimetru daugiau, nieko ypatingo :) plius gal plonas kaip sliekas :D
mano dydis erekcijos busenoje mazdaug 16-16,5 centimetru,turiu kuom didziuotis!
Naujas komentaras