Pasiruošimą mylėtis išduoda muzika

 
7 komentarai
Jei norite sužinoti, kaip lengvai pasiekiamas jums patikęs vaikinas ar mergina neturintys sekso kompleksų, pasidomėkite, kokia muzika jiems patinka.

“Nirvanos“ gerbėjų požiūris į intymius santykius liberalus

Pažinčių portalų ekspertai atliko apklausą ir išsiaiškino, kieno kūrybos gerbėjai pasiruošę mylėtis jau per pirmą pasimatymą, o kas norėtų ilgiau padraugauti, kol pereis prie intymių kontaktų. Per apklausą radijo klausytojų buvo klausiama: „kam jie pasiruošę jau per pirmą pasimatymą su priešingos lyties atstovais. Ir buvo pateikti štai tokie atsakymų variantai: „aš susitikčiau, kad galėčiau bent truputėlį pakalbėti“, „tikriausiai mes pasibučiuotumėme“ ir „abipusiu noru viskas galima“. 

Paaiškėjo, kad itin populiarios praėjusio šimtmečio aštuntojo dešimtmečio pabaigoje ir devintojo pradžioje grupės „Nirvanos“ gerbėjai gana liberaliai žiūri į intymius santykius. Jie dažniau nei kiti muzikos gerbėjai intymiai suartėja jau per pirmą pasimatymą.

„Šalčiausi“ grupės „Coldplay“ gerbėjai

Per apklausą taip pat paaiškėjo, kad „šalčiausi“ grupės „Coldplay“ gerbėjai: jie greičiausiai sutiks tik paplepėti, tačiau, vargu ar leisis į artimesnius santykius. Be „Coldplay“ fanų, gana santūrus požiūris į seksą  ir  Lady Gaga, Adele, Katy Perry, „Kings of Leon“ „The Strokes“  gerbėjų. O į aukso viduriuką pateko „Radiohead“, „Muse“, „The Beatles“, „Pink Floyd“  ir „Eminem“ gerbėjai. Pačiais aistringiausiais ir nekantriausiais pripažinti „Daft Punk“, „Gorillaz“, Kanye West, „Linkin Park“, „Metallica“ ir „Nirvana“ kūrybos gerbėjai.

 
Komentarai (7)
Linkin Park!!!
nera cia nei vieno grynuolio, kuriam patiktu butent ta viena grupe is saraso ir viskas :D man patinka beveik visu grupiu muzika, tai ka dabar? prie progos taip, ne, arba?:D
o man patinka ir colplay, ir radiohead, ir nirvana :D
Kažin į kokių sąrašą papuola "Žentų" ar "Aliukų" gerbėjai:D:D:D
pagal Linkin Park- One step closer.mp3 bus norinciu pajodinet?:D
oi eisim dulkintis visi daft punk, gorilazzu, LP, Metallicos, Eminemo ir t.t. gerbejai ! pasileisim muzona ir krusimes ! ne? :DD
mano mėgstamiausios grupės prie nekantriausių :DD
Naujas komentaras