Paskaitoje – gyvas orgazmo įrodymas

 
9 komentarai
Daugiau nei šimtas vieno JAV universiteto studentų stebėjo, kaip nuoga 25-erių mergina savo sužadėtinio buvo tenkinama sekso žaisliuku. Tai vyko po klasiniame užsiėmime, susijusiame su populiariąja „Žmonių seksualumo“ paskaita.

Visa tai vyko dėstytojui leidus, o studentai, žinoma, idėją palaikė.

„Universiteto bendruomenės nariai užsiima įvairiais mokymo ir moksliniais tyrimais, kai kurie jų – gan kontraversiški, tačiau remiame išprusimo, mokymo metodų tobulėjimo pastangas“,- sakė universiteto viceprezidentas.

Psichologijos profesoriaus seksualumo paskaitos – laisvai pasirenkamos, tačiau jose studentų niekada netrūksta: šį semestrą mokosi apie 600 žmonių. Tą dieną į po klasinį užsiėmimą, kurį reklamavo viena fetišo bendruomenė „BDSM“  (iš anglų k.- Vergovė, disciplina, sadizmas ir mazochizmas) atėjo nedaugelis.

„Tikrai nesitikėjau pamatyti gyvo sekso pasirodymo. Mums buvo sakoma, jog tiesiog kalbėsimės apie fetišą, pasaulio troškimus bei keistenybes“,- pasakoja 21-erių ekonomikos ir politinių mokslų studentas. Jo teigimu, prireikė laiko susiprasti, kas vyksta, tačiau studento tai nešokiravo.  „Tai buvo tiesiog dalelė mokslo, akademiškumo... kaip ir visos disciplinos universitete“.

Užsiėmimui vadovavęs profesorius teigė, jog kiek dvejojo dėl viešo sekso akto.

„Jaudinausi, kad daugeliui tai gali pasirodyti nepriimtina. Tačiau nesugalvojau nei vienos legalios priežasties, kodėl studentai negalėtų pamatyti tokios demonstracijos, tad pasakiau taip“.

Po pasirodymo studentai galėjo pabandyti keletą skirtingų sekso žaisliukų tiesiog pridėdami juos prie rankos – taip jauni žmonės juto kutenimą, lengvą neskausmingą šoką, sužinojo, kas naudojama specifinėse fetišo bendruomenėse.

Demonstracijos autorius teigė, jog už pasirodymą mokykla šiems sumokėjo 300-500 dolerių.

Moteris, kuri gulėjo nuoga ir buvo tenkinama, prieš atvykdama manė, jog šiai reikės tiesiog bendrauti su studentais, parodyti ir papasakoti apie žaisliukus.

Absurdiška video medžiaga paskatino merginą su partneriu visiems įrodyti, jog moters orgazmas egzistuoja.

„Studentai buvo gerai nusiteikę. Vienas pasiteiravo, koks yra mano fetišas. Atsakiau, kad mylėtis prieš daugybę žmonių, susilaukti daug dėmesio. Suintrigavau juos.“

Pasirodyme dalyvavęs vyras teigia, jog studentams ypač svarbu kuo daugiau išmokti apie seksualumą.

„Baisu žiūrėti, kai jauni žmonės nori įsitraukti į fetišo bendruomenę, tačiau nieko neišmano apie saugumą ir kitus intymius dalykus“.

Demonstracijos iniciatorius su profesoriumi supažindino viena svingerių pora. Ši anksčiau vedė paskaitą apie Raudonųjų kvartalų sekso turą, pasakojo, kaip keliavo ieškodami prostitučių, mokė keistenybių turinčius žmones užmegzti ryšį.

Universitetas susilaukė daugybės kritikos, pastabų, jog toks pristatymas studentams neturėtų būti priimtinas. Tačiau psichologijos profesorius pasakė:

„Ar aš gailiuosi? Galbūt dar anksti sakyti, tačiau – ne. Džiaugiuosi dėl studentų, kurie pasirodė ne frigidiški, o atviri naujovėms, išsilavinę žmonės.“

Kaip manote, ar Lietuvos universitetų auditorijose per artimiausią dešimtmetį bus viešai pademonstruotas orgazmas? Balsuoti galite čia.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
Turi būti „POKLASINIAME“.
pritariu Anai
kazkokia pieva, studentai gyvu pavyzdziu manau pakankamai prisiziureje, kam cia tos paskaitos.Turbut destytojo fetishai neaiskus:))))Be to, as nemanu,kad is sios paskaitos galejo kazka ismokti:) Tai matoma kaip ne svietejinio pobudzio paskaita, visi ir taip zino kas tas orgazmas ir mate kaip jis atrodo:)O del fetiso, tai zinai...Cia kiekvieno zmogaus intymus pasirinkimas.Tikiuosi neprades vest "paskaitu" su rimtesniais zaislais:) o gal cia buvo reklaminio pobudzio dalykas?Sunku pasakyt, cia tas pats, kas padaryti paskaita, apie zmogaus tustinimasi.Galetu parodyti kaip tuoletiniu popieriumi naudotis :DNesu pries tokius dalykus kaip zmoniu seksualumas ir zaislai, bet paskaitos sia tema.. :D
O cia kam to reikia???
ir čia normalu? kuo toliau tuo gražiau...
Na jau, na jau - tai netiesa.
Mes kartais net lenkiame. Visumoje jankiai kur kas konservatyvesni nei mes ir likę europiečiai, pavyzdžiui, prancūzai.
na manau tokiems konservatyviems lietuvaiciams dar toli iki to... artimiausius 10 metu to tikrai nebus, na gal po 20 metu kazkas ir pasikeis:) o as tai visai UZ:)tiesiog pries tokias paskaitas reiketu pranesti kas joje bus daroma, ir tada tiem kam tai nepriimtina gales neiti:)
Manau, kad Lietuvoje tai vyks Prezidentei leidus ir Seimo Prezidentei pritarus, Kariuomenės vadei apsauga, higiena ir sveikatos patikra pasirūpinus, bendrapiliečiai sieks orgazmo pievelėje prie Neries. Tikrai pamatysime masini orgazmą ir gyvo silikoninio sekso pasirodymą. Tikrai nedvejokite dėl viešo sekso akto, nors ir dvejojama, kad moterys patiria orgazmą. Kažin ar teks pasidžiaugti, nes žmonės šiaip jau yra suvargę ir frigidiški, neatviri naujovėms ir nelabai seksualiai išsilavinę žmonės. Minimali alga ir minimalus, internetinis, seksas su ledine Ledi iš interneto šaltame kompo ekrane numuša bet kokį apetitą. Neimkit į galvą, ką aš čia pasakiau – tai buvo joke‘as.
Mylėtis ar dulkintis prieš publiką? Aš čia kažko nesupratau, gal galit pagelbėti?
Naujas komentaras