Patyrusios meilužės patarimai

womenover40(1).jpg
 
1 komentaras
Gera meilužė – komplimentas, turintis savo galiojimo terminą. Šis terminas nepriklauso (na, ar bent jau ne visada priklauso) nuo to, kiek tau metų ar kiek papildomų kilogramų užsiauginai. Kai kurios meilužės savo „karjerą“ – santykius su mylimu vyru, kuris jos niekada neves – tęsia iki garbingos žilos senatvės. Jei jau nutiko, kad tapai meiluže, pasitikrink, ar esi pasirengusi būti gera meiluže visą laiką. Nes tavo galiojimo terminas truks lygiai tiek, kiek būsi pasirengusi taikstytis su meilužės statusu.

Tai gali būti moteris, ieškanti meilės, suradusi ją ir... šventai įtikėjusi, kad jos mylimasis vis dėlto anksčiau ar vėliau paliks savo teisėtą šeimą. Gali būti ir tai, kad ji – ištekėjusi, tačiau nerandanti savo šeimoje meilės, supratimo ar tokio sekso, kokio ji norėtų. 

Galiausiai tai gali būti laisva moteris, kuriai tiesiog reikia sekso be įsipareigojimų. Ir jei pirmosios dvi kategorijos – tai moterys, apie kurias dažniausiai sakoma „nuviliojo svetimą vyrą“, tai trečioji – tikrosios meilužės. Jos laisvos, pasitikinčios savimi, žinančios, ko nori iš gyvenimo, neretai net tampančios savotiškais pilkaisiais kardinolais, konsultuojančiais vyrą, kaip išsisukti iš keblių žmonos klausimų ar ką padovanoti savo vaikui penkioliktojo gimtadienio proga.

Jei tu esi kaip tik tokia meilužė, arba svajoji tokia tapti – štai 6 pagrindinės taisyklės, kurios tikrai palengvins tavo gyvenimą, padės išvengti sąžinės graužaties, širdies skausmo ir daugelio abejonių.

Neįsimylėk savo meilužio. Niekada. Užtenka, kad jį myli jo žmona. Kai nemylėsi – nebus dėl ko ir raudoti įsikniaubus į pagalvę laidojant nepateisintas viltis, o jūsų santykiai teiks vien malonumą.

Mėgaukis kiekviena akimirka, praleista su juo. Tebus ji abiem kuo malonesnė. Juk tu jo gyvenime – džiaugsmas ir atgaiva, o žmona – nuobodi kasdienybė. Vos kasdienybe tapsi ir tu – jam tavęs nebereikės.

Šventės – tik tavo privilegija. Todėl neliūdėk, kad visas oficialias šventes jis leidžia ne su tavim, o su šeima. Visų pirma, gali pasimėgauti jausmu, jog jis svajoja apie tave – būk tikra, jis nekantrauja sprukti iš savo šeimyniškos idilės. O antra – tai puiki proga tau pabūti su savo draugais, artimaisiais, galiausiai pasiieškoti naujų nuotykių. Juk tikriausiai niekada jam nežadėjai, kad jis bus tau vienas ir  vienintelis?

Rask įdomios veiklos be jo. Kuo labiau esi užimta – tuo svarbesnė ir patrauklesnė jam tampi. Tad nesitaikstyk su jo „kai galėsiu – užbėgsiu“. Imkis tau patinkančios veiklos, neatidėliok savo karjeros reikalų. Jei ką – visada galėsite suderinti savo darbo tvarkaraščius.

Negundyk namų jaukumu. Laukdama jo ateinant neruošk naminių pietų ar vakarienės. Tą jis gauna namuose, taigi besisukiodama apie viryklę prie kotletukų tu jam tik priminsi žmoną. Verčiau užsisakykite maisto iš restorano arba paragink jį ką nors pagaminti. Na, o jei pačiai labai knieti pasirodyti gera šeimininke – gamink ką nors tokio, ko namuose jis niekada negaus: rinkis egzotiškų šalių virtuvę, neįprastus patiekalus. 

Nesistenk būti ideali – būk savimi. Juk jis pas tave vis tiek ateina, o tu vis tiek nenori visą gyvenimą būti su juo. Tad mesk iš galvos tokius niekus, kaip pastangos tapti jo svajonių moterimi. Juk tu esi ta, kuri ima, o jis – duoda.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Šie patarimai visai nereikalingi, nes ji ne nesiruošia vyro pririšti prie saves. Ji nori būt nepriklausoma
Naujas komentaras