Patys keisčiausi sekso fetišai, kurie privers tave išsigąsti

1_5vOuX3W6E0R3EW2svw782Q.png
 
Turbūt kiekvienas yra susidūręs su pačiais įvairiausiais fetišais. Iš portugalų kalbos atėjęs žodis fetišas reiškia „švento daikto garbinimą“, todėl žmogus, jaučiantis nepaaiškinamą trauką tam tikroms kito žmogaus fizinėms savybėms, jam priklausantiems daiktams ar drabužiui, yra vadinamas fetišistu.

Fetišistą gali jaudinti daug dalykų - pėdos, dėvėtos moteriškos kelnaitės ar net kūno kvapas! Vis dėlto, šie fetišai yra niekis, palyginus su tuo, ką jums žemiau pateikiame.

Somnofilija

Miegantis partneris atrodo taip ramiai ir gundančiai, kad ne kartą galvojai, kaip norėtum jį/ją pamylėti ar karštai pabučiuoti? Noras pasimylėti su miegančiu žmogumi yra vadinamas somnofilija.
 
Agalmatofilija

Ar esi ką nors girdėjęs apie Pigmalioną? Bene geriausiai jis yra žinomas iš Ovidijaus „Metamorfozių“, kuriose jis pristatomas kaip jaunas skulptorius, įsimylėjęs... savo sukurtą statulą! Taigi, žmonės, kurie jaučia seksualinę trauką nejudantiems daiktams (skulptūroms, manekenams) yra vadinami agalmatofilais. Yra pastebėta, kad šis fetišas yra labiau paplitęs tarp vyrų nei moterų.

Salirofilija

Moterys nori būti gražios ir švarios, todėl nenuostabu, kad jos dėl to stengiasi – reguliariai plauna galvą, naikina plaukelius nuo intymios vietelės ar nusivalo nuvarvėjusį makiažą. Bet gal visai be reikalo jos tai daro - salirofilams tokia nevalyva moteris patiktų ir kaip reikiant įkaitintų!

Dakrifilija

Ar prisimeni komediją „O, ne! O, taip!?“ Inetos Stasiulevičiūtės herojė tiesiog įkaisdavo, kuomet jos mylimasis Eimutis Kvosčiauskas pravirkdavo! Pasirodo, kad seksualiai įaudrinti gali ašaros, o šis fetišas yra vadinamas dakrifilija.

Troilizmas

Skamba kaip „trolinimas“, bet į tai visiškai nepanašu. Pasirodo, kad kai kurie jaučia malonumą žiūrėdami, kaip jo/jos partneris užsiima seksu su kitu! 

Musofilija

Erzina spaudomos kompiuterio pelytės garsas? Musofilus tai jaudina!

Herbafilija ir dendrofilija

Mėgsti seksą gamtoje? Patinka besimylint pasivolioti ant žolės? Gali būti, kad tave seksualiai jaudina tiesioginis kontaktas su augalais. Taigi, seksas gamtoje – pats geriausias seksas herbafilams. Dendrofilai, šiuo atveju, pajus stiprų orgazmą atsirėmę į medį ar besimylėdami šalia medžio.

ŽIV fetišas

Taip, perskaitei teisingai. Kai kurie žmonės jaučia didžiulį malonumą besimylint su AIDS sergančiu žmogumi. ŽIV fetišistas susijaudinimą kelia grėsmė užsikrėsti šia liga. Čia galioja viena taisyklė - svarbu patiems nebūti užsikrėtusiems.

Simforolija

Automobilio avarijos, gaisras, žmogžudystės – kai kurie žmonės jaučia didžiulį malonumą, kuomet nutinka įvairios nelaimės.

Papyrofilija

Tualetinį popierių naudoja kiekvienas, bet ar galėjai pagalvoti, kad kai kurie jaučia malonumą, kuomet tualetiniu popieriumi valosi savo lytinius organus?

Vorarefilija

Jeigu tavo partneris ar partnerė yra užsiminę, kad esi toks mielas ir gražus, jog galėtų tave suvalgyti, vertėtų sunerimti.

Kodėl? Egzistuoja tokių žmonių, kurie iš tiesų suvalgo savo geismo objektą - jie vadinami vorarefilistais. Šie žmonės svajoja ne tik suvalgyti jiems patinkantį žmogų, bet ir būti patys jų suvalgyti.

Išdavystės fetišas

Tu manai, kad išdavystė nėra nieko smerktina ir netgi bandai savo partnerį tave išduoti? Gali būti, kad tave jaudina faktas, jog esi išduodamas. Tai yra gana retas fetišas, nors tyrėjai yra pastebėję, kad šį fetišą  dažniausiai turi vyrai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras