Patys keisčiausi sekso įstatymai

10-044054-how_to_get_action_on_the_first_date.jpg
 
Įstatymai - tai tam tikros taisyklės, kurios padeda išlaikyti tvarką visuomenėje. Galime tik pasvajoti, kas būtų, jeigu visi imtų ir pradėtų ignoruoti įstatymus. Visi vairuotojai būtų girti, žmonės darytų įvairius nusikaltimus ir tik maža visuomenės dalis stengtųsi kažką pakeisti.

Taigi, įstatymai padeda palaikyti tvarką, bet pamačius kai kuriuos kitų šalių įstatymus taip ir norisi juos sulaužyti. Kodėl? Nes jie visiškai nelogiški! 

Žemiau pateikiame kai kurių šalių ir JAV valstijų įstatymus, kurie apibrėžia, kaip reikia... mylėtis!

Pasirodo, kad net 18-oje JAV valstijų yra uždraustas oralinis seksas! Neva oralinis seksas - tai orumo įžeidimas, o nusižengus kai kuriose valstijose gali tekti sumokėti nemenką baudą. Taigi, jeigu lankysitės JAV ir sumanysite pasimylėti, verčiau oralinį seksą pamirškite ir nerizikuokite. 

Kita valstybė, kuri iš dalies yra uždraudusi oralinį seksą, yra Singapūras. Įdomu yra tai, kad vien oralinis seksas yra uždraustas, bet draudimas tampa negaliojančiu tada, kai oralinis tampa įžanga į seksą

Būti amerikiečiu iš tiesų nėra lengva, ypač kalbant apie seksą ir draudimus. Pasirodo, kad Montanoje ir Floridoje legali yra vienintelė – misionieriaus – poza. Ir, negana to, Floridoje draudžiama bučiuoti partnerės krūtinę

Jei Lietuvoje prezervatyvus dažniausiai (ir daugiausiai) perka vyrai, Luizianos valstijoje būtent moteris turi tuo pasirūpinti. Kodėl? Vyrams tai draudžiama, o Nevadoje apskritai draudžiama mylėtis be prezervatyvų.

Jeigu mėgstate pirkti sekso žaisliukus, atminkite, kad Alabamoje jų nenusipirksite ir greičiausiai nerasite nė vienos erotinių prekių parduotuvės. Ar tai įmanoma? Taip! Kas keisčiausia, kad beveik prieš dešimtmetį, 1998 metais, Alabamoje buvo uždrausti sekso žaisliukai... Šiek tiek geresnė situacija yra Arizonoje - čia žaisliukai nėra uždrausti, bet kažkodėl draudžiama turėti daugiau nei du falo imitatorius. Taip ir norisi paklausti įstatymų leidėjų, kodėl negalima įsigyti trečio?

JAV deklaruoja esanti laisva šalis, bet, kalbant apie nesantuokinį seksą, žmonės neturi laisvės pasirinkti. Pavyzdžiui, Mičigano valstijoje nesantuokinis seksas yra uždraustas, o jei draudimas sulaužomas, gali tekti paploninti piniginę 1000 dolerių bauda ir dar atsėdėti vienerius metus kalėjime. Be to, gatvėse vertėtų elgtis padoriai, nes aistringi bučiniai ar kitaip rodoma meilė partneriui (ypač nesusituokus), gali atnešti daug nemalonumų. Verčiau į Mičiganą važiuoti tik susituokus. Arba išvis nevažiuoti.

Kaimynams baltarusiams iki pat 2007 metų teko automobilio vaistinėlėje turėti ne mažiau nei tris prezervatyvus. Neduok Dieve, jei sustabdžiusi milicija nerasdavo apsaugos priemonių! Kas juokingiausia, kad tiek šventikai ar kunigai turėjo vežiotis su savimi prezervatyvus. Nors geriau pagalvojus, gal ir nebuvo taip blogai - kas žino, kada užklups Ta akimirka.

Kai kurie žmonės pajunta didžiulį malonumą ir adrenaliną mylėdamiesi prie šviesos ar dienos metu. Jei būsite Vengrijoje ar Virdžinijos valstijoje, geriau to nedaryti. Vengrams leidžiama mylėtis tik visiškoje tamsoje, su užtrauktomis užuolaidomis. Jei to nebus, gresia bauda. Įstatymo nepadės apeiti nei degančios žvakės ar rusenantis židinys. Virdžinijos valstijoje žmonės tenka mylėtis taip pat tamsoje ir tik misionieriaus poza.

Pusbroliai estai taip pat turi įdomų sekso įstatymą. Pasirodo, kad Estijos sostinėje Taline draudžiama sekso metu žaisti šachmatais. Matyt, sostinės gyventojai nemoka multitaskinti ir greičiausiai dėl to valdžia liepia rinktis - šachmatai arba seksas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras