Pažinčių portalas negražiems žmonėms

 
6 komentarai
Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi pažinčių agentūra „estetiškai neįgaliems“ žmonėms švenčia svarbų įvykį – pirmąsias agentūros narių sužadėtuves.

Tomas Clifford‘as ir Janine Wolker, teigiantys, jog „yra nuostabūs savo vidumi“, planuoja vestuves dar šiais metais. Pora susipažino pažinčių svetainėje „estetiškai neįgaliems“ žmonėms mažiau nei prieš mėnesį ir susižadėjo vos po keturių pasimatymų.

36-erių Tomas, kurio „veidas priverčia vaikus pravirkti“, sako: „Dėl išvaizdos moterys visada iš manęs juokdavosi.“

Vyras teigia visada galvojęs, jog yra pernelyg baisus, kad galėtų susirasti gyvenimo meilę. Tačiau kai sutiko Janine, viskas pasikeitė.

„Ji tokia graži, myliu ją visais įmanomais būdais. Dar vis negaliu patikėti, kad man nusišypsojo laimė.“,- pasakoja Tomas, vienišas buvęs nuo pat 1998 metų.

„Miela Janine, Negražių žmonių pažinčių svetainėje (www.theuglybugball.co.uk) pamačiau tavo nuostabų veidą ir labai norėčiau susitikti, susipažinti. Gyveni netoli manęs, tad tai neturėtų būti problema. Nors mano veidas priverčia vaikus pravirkti, bet, kaip yra sakoma, kiekvienas grožį supranta savaip.“  - taip atrodė pirmoji Tomo žinutė, skirta Janine.

Janine Wolker, su tėvais gyvenanti parduotuvės asistentė, sutiko susipažinti. „Aš suprantu, kad Tomas nėra Brad'as Pitt'as, tačiau aš taip pat nesu Angelina Jolie“,- teigia mergina. Ji džiaugiasi suradusi antrąją pusę ir tikina kūliavirsčia puolusi meilei į glėbį.

Pora planuoja nedidelę vestuvių šventę draugams bei šeimai ir jau pradėjo rašyti savo priesaikas.

Pažinčių agentūra jiems padovanojo medaus mėnesį. „Tai pirmosios mūsų narių sužadėtuvės, labai džiaugiamės už juos ir dovanojame povestuvinę kelionę. Be abejonės, linkime jiems didžiausios sėkmės kuriantis bendrą gyvenimą,“- teigė pažinčių agentūros negražiems žmonėms atstovas. 

Parengta pagal Telegraph.co.uk, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
ne zmogus save laiko negraziu,ji tokiu laiko aplinkiniai,parodydami savo veiksmais ar zodziais,juk taip ir yra,jei mergina netraukia vaikinu,ar vaikinas netraukia merginu,tai ir sako "esu negrazi (-us)". Tokia nuomone susiformuoja per metus ir yra labai saunu,kad susikure toks tinklalapis,kur sau ar aplinkai nepatrauklus zmones gali rasti antrasias puses. Sveikintina. O mano pacios nuomone,kad visi zmones yra grazus,tik matyt kai kurie to nesupranta
bet turiu pastebejima...anglijoje tikrai negrazus zzmones....nors sakiau,kad nera negraaziu,bet dabar galvoju.....ash du meetus kasdien eiidama namo po darbo biijojau akis paakelti nuo shaliigatvio,kaiip mane traumuodavo ju ishvaizda...bet manau tik del to,kad jie ishsiigime ir neprisiziureje ir nusinarkoshine
Mano gal iskreiptas suvokimas, bet sie 2 zmones tikrai neatrodo baisus.
normalus portalas,puiki ideja ,nes "negraziu" tikrai daug. jei visi butu super grazuoliai nereiketu fotoshopu ,plastiniu oepraciju ir visokiu salratanu,kurie mokina visus kaip rengtis ,maitintis ir jaustis... ir pasaulio grazuoles jauciasi kartais negrazios...
Grozio savoka mes suprantame skirtingai... todel ir "pasitinka pagal ruba(isvaizda),islydi pagal prota..."
Kam as negrazi gali i mane neziureti :DDD
noreciau pamatyt kas tu per grazuole
Kaip gali žmogus laikyti save tiek negražiu, kad registruotųsi tokiame portale?
Naujas komentaras