Pilna šlapimo pūslė sustiprina pojūčius

 
7 komentarai
Moteris, kuri puikiai valdo savo kūną, žino, kad užlaikius šlapimą, seksas tampa labiau jaudinantis. Kai kurios damos, besiruošiančios užsiimti seksu, specialiai neina į tualetą nusilengvinti, ir užsiima seksu su pilna šlapimo pūsle.

Žinoma, nenorint patekti į nemalonią situaciją, reikia būtinai rinktis tokias pozas, kuriose nėra lytinių bei šlapimo organų sistemoms spaudimo. Tačiau šis menkas nepatogumas yra kompensuojamas labai stipriais pojūčiais orgazmo metu, kadangi moteris laiko šlapimą suspausdama vaginalinius raumenis.

Šiek tiek rimtesnė problema iškyla tada, jei moteris norėtų po sekso pagulėti šalia savo mylimojo ar jo glėbyje, ir taip saldžiai užmigti.

Kentėti iki ryto tikrai nepavyks, juolab, kad taip galima pasigauti ir šlapimo takų infekciją. Medicinos ekspertai pataria moterims bet kokiu atveju po intymių kontaktų nueiti į tualetą ir išlengvinti šlapimo pūslę.

O jaudintis dėl tikrai neverta: vyras tikrai iš lovos niekur nepabėgs, ir tai reiškia, kad ledi neliks be šiltų apkabinimų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (7)
Nesamone parasyta, gal kibirinem ir tinka. Kaip galima patirti orgazma, kai nori slapintis, juk slykstu, degina, skauda, kas cia per malonumas, As butinai nueinu i tualeta pries sexa, nes jei pusle pilna zinau, kad tikrai nebaigsiu 100%/
Tokie praktikavimai cistita sukelia, o paskui turesite dirgliosios slaples sindroma, slapmtakiu infekcija. Mazochizmas myletis norint myzti.
Na na, ir kaži iš ko tas tavo orgazmas susideda, kai jau toks ypatingas?
aš visiškai pritariu šiai teorijai, pati tai praktikuoju, patikėkit vyro niekad neapšlapinau, o orgazmas nepakartojamas
O kuris gi vyras leidžia pasirinkt moteriai pozą? Kaip taisyklė zulina taip kad nebegalėtum tverti ir apsimyžtum. Žodžiu, būtina bėgti į tuoletą prieš vyrui užlipant kad paskui nebūtų nemalonumų
Nesąmonė - dar apšlapins.
O as visiskai nepritariu... Jei pradejus myletis norisi y tualeta, vadinasi orgazmo nepajausiu, tik su viskai tuscia pusle tai pavyksta :) tikriausiai ne visiems vienodai
Visiskai sutinku , nepakartojami pojuciai:)
Naujas komentaras