Pirmas kartas: moteris sekso prekių parduotuvėje

 
Sekso prekių parduotuvė – tai vieta, kur niekas nežiūrės kreivai jei paklausite, kuo vienas vibratorius skiriasi nuo kito. O pardavėjams parduoti net ir intymiausią smulkmeną – tas pats, kas kitose parduotuvėse pasiūlyti jums tinkamą megztinį ar batų porą. Taigi šalin drovumą: nesvarbu, ar turite partnerį, ar ne, jūs nusipelnote geresnio seksualinio gyvenimo. Ir sekso prekių parduotuvė – kaip tik ta vieta, kur jį galite pagerinti.

Pasiryžkite nueiti. Atsikratykite kuklumo, kaltės ar gėdos pirkdama pirmąją erotinę prekę. Trokšti geresnio sekso – taip pat natūralu, kaip ir norėti stipresnės sveikatos ar geriau sutvarkytos buities. Tačiau juk pirkdama vitaminus ar dulkių siurblį, neraudonuojate. Ir jei dar iki šiol nė karto nebuvote sekso prekių parduotuvėje – būtinai apsilankykite. Tai, kad pro duris dažniausiai nesimato parduotuvės vidaus, visai nereiškia, jog ten – kas nors neįprasto ar keisto. Taip prekybininkai atsiriboja nuo visų, kurie neturėtų žvalgytis į šių parduotuvių asortimentą – pavyzdžiui, vaikų ir paauglių. 

Su kompanija – kartais geriau. Jei vis dėlto drovitės apsilankyti tokioje parduotuvėje viena, pasiimkite į kompaniją draugę, kuri šioje srityje – ne naujokė. Dviese bus drąsiau, be to, draugė galės pabūti savotiška gide, su kuria galbūt jausitės jaukiau: pamačiusi, kad nelabai žinote, ko norite, ji patars, kokių prekių kur žvalgytis, galbūt parekomenduos, ką jau yra išbandžiusi pati. 

Sužinokite, kas jus užveda. Svarbu ne tik žinoti, ko ieškote, bet ir pažinti savo kūną, savo poreikius – taip bus lengviau apsispręsti, kuris būtent sekso žaislas ar aksesuaras maksimaliai atitiks jūsų viltis. Taigi prieš apsilankydama sekso prekių parduotuvėje, atlikite namų darbus ir patyrinėkite savo kūną be pagalbinių priemonių – stebėkite, kokios glamonės, kokio tipo stimuliacija jums teikis daugiausiai malonumo.

Jei esate drovi – pirkite internetu. Jei manote, kad vis dėlto eiti į sekso prekių parduotuvę jums kol kas – pernelyg didelis iššūkis, apsipirkite internetu. Jūs galite užsisakyti prekių iš gausaus asortimento. Ir užsisakysite jas visiškai diskretiškai: erotinės prekės supakuojamos taip, kad iš pažiūros niekas nenustatytų, kas yra siuntinio viduje, taigi tai, ką perkate, pašalinė akis nepamatys. 

O svarbiausia, ką turėtumėte atsiminti pirkdama savo pirmąjį erotinį žaislą – tai, kad jis skirtas džiaugsmui ir malonumui. Nepirkite nieko, kas verčia jus jaustis nejaukiai, glumina. Ir nebijokite prieš pirkdama užduoti rūpimų klausimų – pardavėjui ar interneto parduotuvės administratoriams. Šie žmonės suinteresuoti, kad liktumėte patenkinta pirkiniu, taigi atsakys į visus jums rūpimus klausimus apie įsigyjamą prekę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras