Populiariausias kalėdų noras – padidinta krūtinė

 
6 komentarai
Šventiniu laikotarpiu kaip niekada klesti plastinė chirurgija. Didžiausi moterų kalėdiniai norai – krūtų padidinimas bei raukšlių sumažinimas.

Vieno garsaus plastikos chirurgo teigimu, šiuo laikotarpiu ateina ypač daug klienčių. 20-30 metų amžiaus moterys dažniausiai didinasi krūtis, tuo tarpu 30-40-ies – botokso pagalba bando išsaugoti jaunystę, išvengti raukšlių.

„Kalėdos – tarsi kažkoks galutinis terminas, kai žmonės nori atsikratyti neužbaigtų darbų, plastinė chirurgija šiuo atveju – ne išimtis.“,- sakė chirurgas. Kai kuriems tai – tarsi proga naujus metus pasitikti būnant gražesniu, laimingesniu žmogumi.

Grožio specialisto teigimu, „bumas“ prasideda jau rugsėjį ir baigiasi metų pabaigoje. „Šiuo metu atliekamų krūtų padidinimo operacijų skaičius dukart viršija visą likusią metų dalį atliekamų operacijų skaičių“.

Chirurgo pasakojimu, prieš šventes į pagalbą ne tokioms sunkioms operacijoms tenka pasitelkti net studentus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Kam tau didinti pimpala, pradziai ismok naudotis su savo, o duok tau dideli instrumenta isvis bedu pridarysi:)))))
Teisingai gabi, nera ko is saves issidirbineti, man pavizdziui patinka merginos tik su mazomis krutynes, bet naturaliomis, o ne su silikoninemis:)
o pimpala pasididinima kaip?
as ir su maza krutine, turiu pasitikejimo ir man nesunku suvilioti man patrauklius vaikinus, nesu ilindusi i kiauta, nors ir turiu vaikina, paflirtuoju ir su kitais...ech krastutinumams ryztasi tik sipnos ir nepasitikincios butybes...
as ir noreciau bet bijau
kiek kai kurioms nedaug trūksta iki pilnos laimės :))
Naujas komentaras