Populiariausios vyriškos sekso pramogos

 
3 komentarai
Vyrauja nuomonė, kad vyrams iš dailiosios lyties atstovių „reikia tik vieno“. Priežastys, kai vyras pradeda ieškoti „kažko tokio“, gali būti pačios įvairiausios, ir tai jokiais būdais ne nuobodulys. Sekso paslaugų rinka gana įvairi, o kartais ir įdomus. Tačiau net ir tuomet vyrai ne visuomet pasiduoda pagundoms. Tad, kokios sekso pramogos labiausiai traukia vyrus?

Nusirenginėjimas – striptizas ir „peep-show“

Kad ir kaip moterys dailintųsi ir puoštųsi, norėdamos sugundyti vyrus, nuogas ar apnuogintas moters kūnas yra viliotojas be konkurencijos. Tokios fantazijos, kaip „moteris be rūbų“, būna pačios pirmosios ir aplanko lytinio brendimo metu. Todėl nieko nėra keisto, kad vyrai nepraleidžia parodų, kuriose demonstruojami nuogų moterų atvaizdai, ir vis dar laiko erotinio turinio DVD kolekciją. Ar mergina rengiasi pati, ar šokdama striptizą, ar žaisdama azartinius bei rolių žaidimus – nesvarbu. Svarbiausiai, kad tai būtų gražu ir leistų vyrui susikurti veiksmų planą, kaip ją užkariauti.

Sekso turizmas

Seksualinė revoliucija padarė savo: po istorinių paminklų apžiūros galima apžiūrėti ir visai kitas gyvenimo sritis. Europietės visiškai nepanašios į rusaites, o amerikietės – į azijietes ir kitas gražuoles iš Pietinių žemynų. Entuziastai netgi yra sukūrę seksualinį pasaulio žemėlapį, kurį puošia tokie simboliai kaip „orgijos“, „biseksualai“ ir kiti dalykai.

Perku-parduodu

Perkamas seksas dar ir dabar yra mėgstamas vyrų. Pasiūlymų įvairovė vilioja pasinaudoti siūlomomis pramogomis ir patenkinti savo smalsumą bei seksualinius poreikius.

Kaukių šou

„Kostiumuota“ meilė gali neturėti nieko bendro su menu ir kūryba. Tačiau nepaisant vyro amžiaus, bet kokio vyro fantazijose gyvena bent du-trys moterų įvaizdžiai, kurie tenkina toli gražu ne literatūrinius poreikius. Mokinukė, medicinos seselė, sekretorė, vampyrė, apsitempusi oda, jaunamartė ir visos kitos – matuokitės iš eilės visus drabužius, o visą eigą patikėkite jam.

Grupinis seksas

Tokį įsivaizdavimą, kad savo moters vyras nesidalins su niekuo kitu, po truputį keičia visai kitos nuomonės – vien tik paskaičiuokite, kiek per metus atsiranda svingerių klubų. Partnerės noras dalyvauti ir patirti seksualinį nuotykį taip pat yra labai svarbus. Tačiau dažniausiai iniciatyva atsiranda iš vyro. Tokius vakarėlius galima organizuoti ir namuose, neinant į jokius klubus.

Viena moteris gerai, o dvi – dar geriau: lesbiečių žaidimai

Nors merginų gali būti ir daugiau. Ar tai vyriškas godumas ar noras patenkinti ne tiek savo instinktą, kiek savimeilę, sunku pasakyti. Taip pat būtų labai sunku įvardinti bent vieną vyrą, kuris sąmoningai atsisakytų tokios pramogos – pasimėgauti lovoje su keliomis moterimis iš karto. Arba bent jau jas stebėti. Įdomiausiai, kad seksualinė merginų orientacija, kurios įgyvendina tokią fantaziją, vyrams visiškai nėra įdomi.

Interaktyvumas

Psichologai ir seksologai jau ne kartą yra pastebėję ir atkreipę dėmesį, kad vyrus traukia virtualios bendruomenės, o augantis tokių portalų ir svetainių lankomumas tik dar kartą patvirtina diagnozę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Kas tinka ir patinka

vieniems,nebutinai turi patikti ir kitiems. Maciau nemazai vyru kurie nere stacia galva i svingerizma ir liko nusivyle ir del to kaltino kitus tik ne save.
1000% pritariu pirmam komentarui!
"Grupinis seksas" nu i naciort ji. tai nebuvo svingeriu balius, bet pora kart taip isejo,kad mylima moteris uzsigeide dar vieno vyro salia...alkoholis ir tt......dabar jau viskas baigta,o galejo buti viskas taip grazu...
нахуй.
Naujas komentaras