Poros, pirmą kartą pasimylėjusios tik po vestuvių

WEDDING-NIGHT.jpg
 
Įprastai poros dar iki vestuvių išbando daugybę dalykų drauge. Kelionės, maisto ruoša, gyvenimas po vienu stogu, artimųjų gimtadieniai ir kita. Todėl visiems atrodo priimta (ir netgi būtina!) ikivedybinis seksas. Juk reikia pasitikrinti, ar tinkate vienas kitam lovoje. Kas žino, galbūt jūs visiškai vienas kitam netinkate?

Tačiau atsiranda žmonių, kurie lovos malonumus išbando tik po vestuvių. Pristatome pramogų pasaulio poras, kurios tik ištarus santuokos priesaiką, išbandė seksą.

Įžymybės, pirmą kartą pasimylėjusios tik po vestuvių

Seksualusis „Victoria’s Secret” angelas iš Brazilijos Adriana Lima tausojo savo nekaltybę net 27 metus! Gražuolė ištekėjo už krepšininko Marko Jaričiaus, tačiau vestuvinė laimė truko neilgai. Pora 2014 metais pasuko skirtingais keliais.

Ar prisimenate legendinio serialo „Draugai” žvaigždę Lisą Kudrow? Hipę Fibi įkūnijusi aktorė realiame gyvenime yra visiška priešingybė - moteris nekaltybę prarado būdama 31-erių! 1995 metais už Michaelo Sterno ištekėjusi aktorė iki šiol gyvena su mylimuoju. 

Labai religingoje šeimoje užaugusi Jessica Simpson nekaltybę prarado tik po vestuvių su mylimuoju Nicku Lanchey. Dar prieš vedybas pora atvirai demonstravo savo meilę per MTV, tačiau jų meilė truko neilgai. Šiuo metu abu buvę mylimieji yra sukūrę kitas šeimas, o Jessica su vyru Ericu Johnsonu jau trečią kartą laukia šeimos pagausėjimo.

Muzikos grupės „Jonas Brothers“ narys Kevinas Jonas nekaltybę saugojo iki vestuvių. 22-ejų metų Jonas vedė Danelle Jonas ir, kaip prisipažino viename interviu, pirmas kartas nepaliko įspūdžio. Nepaisant to, populiarus muzikantas su žmona susilaukė dviejų vaikų ir iki šiol gyvena kartu.

Jau 19-ąjį sezoną skaičiuojančiame draminiame seriale „Grey’s Anatomy“ vaidinanti aktorė Sarah Drew nekaltybę saugojo iki vestuvių. Aktorė, kalbėdama apie savo personažą, daktarę April Kepner, teigė, kad jas abi vienijo susilaikymas nuo sekso. Pasirodo, būtent S. Drew pasiūlė, kad jos personažas būtų skaistus! Aktorė jau 16 metų yra susituokusi už profesoriaus Peter’io Lanfer’io ir augina du vaikus.

Pirmas seksas drauge - tik po vestuvių

Pramogų pasaulyje galima rasti porų, kurios, nors ir būdamos jau nebe skaisčios, susilaikė iki priešvedybinio sekso. 

Dainininkė Ciara ir amerikietiško futbolo žaidėjas Russel’as Wilson jau buvo kartą susituokę, tačiau pirmą kartą mylėjosi tik po vestuvių. Apie savo draugystę paskelbusi pora susilaukė daug dėmesio. Juk nedažnai sutiksi porą (ypač garsią ir įžymią), kuri apie Tai viešai prabiltų!

Apie susilaikymą iki vestuvių prabilo ir populiarios programėlės „Snapchat“ kūrėjas Evanas Spiegelis ir modelis Miranda Kerr. Garsus modelis viename iš interviu užsiminė, kad E. Spiegelis labai tradicinių pažiūrų, todėl pora laukia vestuvių nakties. Šiuo metu pora susituokusi ir augina naujagimį Hart. Iš buvusios santuokos su aktoriumi Orlandu Bloomu moteris turi sūnų Flynn’ą.

Amerikietis Seanas Lowe, išgarsėjęs realybės šou „Viengungis“, iki vestuvių su projekto nugalėtoja Catherine Guidici, laikėsi celibato. Nekaltuoju Viengungiu pravardžiuotas vyras nebuvo visiškai nekaltas - dar prieš realybės šou jis jau buvo praradęs nekaltybę. Supratęs, kad priešvedybinis seksas jo nedomina, jis pažadėjo, kad pasimylės tik po vestuvių. Tai įvyko 2014 metais; pora gyvena iki šiol ir augina du sūnus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras