Prakaitas – viliojimo įrankis

 
4 komentarai
Neseniai išleistoje knygoje teigiama, kad vyrai ir moterys turėtų pasinaudoti savo prakaitu, siekdami suvilioti savo simpatiją ar išlaikyti esamo partnerio ar partnerės dėmesį.

Nors prakaitas dažnai siejamas su nepakankama higiena ir daugumai žmonių sukelia nemalonius jausmus, mokslininkai teigia, kad šiek tiek prakaito nėra blogas dalykas, o ypač, jei esate vienišas.

Feromonus mes Vokietijoje vadiname „sekso raktais“, kurie veikia ir vyrus, ir moteris“, - sakė Gabriele Frobose, Karališkosios chemijos bendruomenės knygos „Geismas ir meilė“ (ang. „Lust and Love“) bendraautorė. „Feromonai yra prakaito sudedamoji dalis. Būtent dėl to kai kurioms moterims patinka dėvėti jų partnerių marškinėlius ir atvirkščiai. Kai aš buvau jauna, kartu su vaikinu keisdavomės marškinėliais nė negalvodami, kodėl tai darome. Dabar pastebėjau, kad devyniolikmetis mano sūnus tą patį daro su savo mergina. Tai neabejotinai yra dėl to, kad drabužiuose yra išlikęs patinkantis partnerio kvapas“.

Knygoje aprašomas pavyzdys, kaip prakaitas veikia įsimylėjėlius, remiantis Napoleono Bonaparto istorija. Kartą, būdamas žygyje, jis rašė savo žmonai Džozefinai: „Prašau, neskalbk. Grįšiu po trijų dienų“.

„Šis konfidencialus raštelis buvo perduotas per kurjerį. Istorikai sutinka, kad šiuo specifiniu atveju, Napoleonas neturėjo omenyje, kad ji neturėtų skalbti nieko apskritai. Jis omenyje turėjo ką kitą“, - sakė G. Frobose. „Mūsų knygoje yra keletas pastabų apie kvapą“.

„Esu girdėjusi, kad kai kuriems apie tai kalbėti yra visiškas tabu. Man tai juokinga. Netgi yra sakoma, kad vyras gali užuosti, kada moteriai yra ovuliacija. Tuomet ji atrodo patraukliausia. Taip veikia Motina Gamta“.

Tačiau prieš atsipalaiduojant gausiai prakaituojantiems žmonėms, G. Frobose pabrėžia, jog per daug prakaito, tas nesveika. „Prakaitas yra gerai tik iki tam tikro lygio, kiekvienas žino, kada jis turi tai sustabdyti. Akivaizdu, kai kažkas yra nešvarus. Kiekvienas žmogus nuolatos prakaituoja ir nenustoja net naudojant dezodorantus“.

„Tai reiškia, kad žmogaus kvapas susimaišo su dezodoranto kvapu. Įdomu tai, kad ant kiekvieno žmogaus kvepalai skleidžia vis kitokį kvapą. Tad jei norite išbandyti kelis, bandykite ne daugiau kaip tris kvapus ant savo apatinės rankos dalies ir palaukite apie tris minutes. Tiek reikia laiko, kad pasirodytų „tikrasis kvapas““, - pridėjo G. Frobose. 

 
Komentarai (4)
Ne pirmą kartą ši svetainė taip padaro (panaikina komentatoriaus įdėtą nuorodą). Matyt bijo, kad mes, skaitytojai, siekdami daugiau žinių, nepabėgtume į kitas svetaines :-)))
Nuorodą panaikinot :) Tai bent patys papostinkit ;) Visai būtų ne pro šalį ir kažką rimtesnio įdėt ;)
Daug kas keičiasi vartojant hormoninius kontraceptikus. Ir nuotaika, elgesys, ir libido, ir viso organizmo reguliacija. Štai straipsniukas apie juos :)
Tikra tiesa straipsnyje. Tik nepaminėta, kad tų, kurios vartoja kontraceptikus, kūno kvapas pasikeičia, kas vyrų nelieka nepastebėta, aišku, ne į gerąją pusę...
Naujas komentaras