Prieš egzaminą užsiimkite seksu

 
Prieš egzaminą vertėtų gerinti koncentracijos lygį ir atsipalaiduoti, bent jau taip teigia ekspertai. Specialistai šiuo metu pataria: seksas terapiniais tikslais tiesiog būtinas, tačiau tik tokiu atveju, jei tarp dviejų žmonių egzistuoja meilė.

Anksčiau tarp tūkstančio rekomendacijų buvo miegas, sveikas maistas ir sportas. Šie punktai ir šiandien nėra praradę savo aktualumo, o ekspertai pasitelkia ir homeopatiją, ir astrologiją. Ir viskas yra tam, kad studentai atsikratytų baimės, kuri kaip ir kažkada, taip ir dabar yra išlikusi. Pasirodo, galima užsiimti seksu, kadangi jis nekenkia, o atvirkščiai, padeda ir gerina psichofizinę būklę. Gal tai ir nėra pilnavertės poilsio valandos, tačiau į egzaminą studentai ateis ramesni ir susikaupę.

Italų psichopatologijos mokslininkai pritaria, kad reikia skaityti ir mokytis, tačiau neverta tam skirti viso savo laiko. Seksas reikalingas pašalinti baimę, nerimą, endorfino gamybai – jo išsiskyrimo metu gerėja miegas, padidėja koncentracija. Tačiau seksas nėra terapija ar fiziniai pratimai: juo reikia užsiimti, kai egzistuoja jausmai.

Ryte, norint gerai jaustis, reikia papusryčiauti. Jokiais būdais pildant užduotis negalima užkandžiauti traškučiais, geriau rinktis vaisius, troškulį malšinti vandeniu. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras