Princas nusekė paskui moliūgą, o ne panelę

 
1 komentaras
Turime patarimą visoms moterims, kurios taip stengėsi surasti aromatą, kuris varytų vyrus iš proto – neieškokite toliau nei virtuvė.

Naujas tyrimas atskleidė, kad vyrams moliūgo kvapas didina seksualinį susijaudinimą labiau nei mėgstami kvepalai ar bet koks kitas aromatas.

Kvapo ir skonio priežiūros ir tyrimų fondas Čikagoje vadovavo tyrimui, kurio metu buvo siekiama „ištirti aplinkoje užuodžiamų kvapų įtaką vyrų seksualinei reakcijai“. Kitaip tariant, jie norėjo sužinoti, kurie kvapai vyrus užveda.

Pasirodo, kad moliūgo aromatas priverčia vyrų kraują tekėti greičiau nei bet kas kitas.

Tyrimą atlikusi įstaiga sako, kad ištyrė 31 savanorį vyrą nuo 18 iki 64 metų. Dr. Alanas Hirschas, fondo direktorius, parinko 24skirtingus tyrimui skirtus kvapus ar aromatus.

Tyrimo dalyviai buvo prijungti prie pletismografo, aparato, matuojančio kraujospūdį seksualinio susijaudinimo metu. Jų buvo prašoma kvėpuoti į įvairias kaukes – ir bekvapes, ir iškvepintas įvairiais aromatais, kuriuos tyrė mokslininkai.

Uostant moliūgo kvapą susijaudinimas buvo didžiausias, ypač sumaišius jį su levandų aromatu. Tyrimo metu net 40 proc.eksperimento dalyvių buvo labiausiai sujaudinti šio kvapų mišinio. Moliūgas, sumaišytas su spurgų aromatu, taip pat padarė didelę įtaką 20 proc.tyrimo dalyvių.

Kodėl moliūgas? Kodėl ne koks nors egzotiškas kvapas, kuriam surasti kvepalų gamintojai paaukojo metų metus ir milijonus dolerių? Dr. A. Hirschas ir jo komanda sako, kad tam gali įtakos turėti labai daug veiksnių. Dar pridūrė: „Kvapai gali veikti pagal Pavlovo teoriją, primindami žmonėms jų sekso partnerius ar mėgstamą maistą“.

Dr. A. Hirscho komanda sakė, kad aromatai taip pat gali būti tiriami ir neurofizikų, nes aktyvuoja tam tikras jungtis, siejančias smegenyse esančius uoslės svogūnėlius ir malonumo centrus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Geru nesamoniu cia pritraukiat :D
40% nuo 31 dalyio, tai 12 zmoniu sukilo erekcija del LEVANDU ir moliugu kvapo...
Tigi levandos visada atpalaiduoja zmogu ir leidzia patirti ivairius jausmus, tai gal sumaisykit levandas su arbuzu, turetu gautis panasus variantas...
Naujas komentaras