Profesionali sekso žaislų bandytoja

 
Rasti mėgstamą, duodantį ne tik gerą užmokestį, bet ir teikiantį malonumą darbą itin sudėtinga. Tačiau kai kuriems laimingiesiems tai padaryti pavyksta nesunkiai. Viena iš jų - 33 metų amžiaus Cara, dirbanti profesionalia sekso žaislų bandytoja, per metus uždirba 15 tūkstančių dolerių ir per savaitę patiria 15 orgazmų. Ar galite tuo patikėti?

Jos darbo kabinete daugiau nei 2000 skirtingų sekso žaislų, kuriuos moteris išbando visus iki vieno. Atsiliepimus ir patirtus įspūdžius talpina savo bloge ir už tai gauna pinigus. Cara sekso žaisliukų bandytoja dirba jau penkerius metus. Kaip teigia moteris, sekso žaislų testavimas trunka apie 7 valandas per savaitę, likęs laikas skirtas jų aprašymams ir atsiliepimams kurti.

Paklausta, kodėl nusprendė dirbti tokį darbą, moterį pasakoja, jog norėjo savo asmeniniu seksualiniu gyvenimu pasidalinti su kitais, tokiu būdu padėti žmonės lengviau išsirinkti erotines prekes. Juk perkant internetu, žmogus negali daikto paliesti ar pamatyti, todėl aš esu tas asmuo, kuris palengvina jų gyvenimą – atvirauja moteris.

Prieš tai banke dirbusi moteris teigia, kad dabartinis jos užsiėmimas itin puikus ir grįžti prie ankstesnės veiklos ji nė kiek nenorėtų. Pasakoja, kad darbas banke itin nuobodus lyginant jį dabartiniu. Cara prieš penkerius metus pradėjo rašyti savo blogą su sekso žaisliukų apžvalgomis ir sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Galiausiai mano anketą ir straipsnius kasdien peržiūrėdavo vis daugiau žmonių, kol vieną dieną buvau pastebėta vienos kompanijos, gaminančios erotines prekes. Taip gavau pasiūlymą dirbti šį nekasdienį darbą.

Nuo tada minėta kompanija siunčia man sekso žaislus, aš juos išbandau ir parašiusi apžvalgą įkeliu į blogą, kad visa tai galėtų perskaityti kuo daugiau žmonių. Cara save įvardija kaip erotinę žurnalistę, jau keletą metų rašančią straipsnius pikantiškomis temomis.

Moteris atvirauja, kad jos draugai ir artimieji visada klausia nuomonės apie vienokią ar kitokią erotinę prekę. Aš juk puikiai žinau, kurių kokybė geriausia bei kaina prieinama daugumai.
Prieš tai banke dirbusi moteris teigia, kad dabartinis jos užsiėmimas itin puikus ir grįžti prie ankstesnės veiklos ji nė kiek nenorėtų. Moteris pasakoja, kad darbas banke itin nuobodus lyginant jį dabartiniu. Cara prieš penkerius metus pradėjo rašyti savo blogą su sekso žaisliukų apžvalgomis ir sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo. Galiausiai mano anketą ir straipsnius kasdien peržiūrėdavo vis daugiau žmonių, kol vieną dieną buvau pastebėta vienos kompanijos, gaminančios erotines prekes. Taip gavau pasiūlymą dirbti šį nekasdienį darbą.

Nuo tada minėta kompanija siunčia man sekso žaislus, aš juos išbandau ir parašiusi apžvalgą įkeliu į blogą, kad visa tai galėtų perskaityti kuo daugiau žmonių. Cara save įvardija kaip erotinę žurnalistę, jau keletą metų rašančią straipsnius pikantiškomis temomis.

Moteris turi du vaikus, vyresniajam – penkeri, jaunėliui – vos pusantrų metų. Cara pasakoja, kad apie savo darbo specifiką ir subtilybes su vaikais niekada nekalbėsianti. Paklausta, kokio jos vyro nuomonė apie žmonos darbą, ji pasakoja, jog sutuoktinis tam nė kiek neprieštarauja. Taip pat teigia, jog ateityje teks aprašyti vyriškus sekso žaisliukus, todėl jai į pagalbą be jokios abejonės suskubs mylimas sutuoktinis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras