Prostitučių mokykla Ispanijoje

 
Išgirdę frazę ,,prostitučių mokykla'' tikriausiai daugelis pagalvos, jog tai didžiausia nesąmonė, kokia tik gali būti šovusi kam nors į galvą. Mintyse įsivaizduojate patrauklią merginą trumpu sijonėliu, sėdinčią mokyklos suole ir kruopščiai užsirašinėjančią kaip patenkinti klientą?

Turime jus nuvilti, pagrindinis šios profesijos tikslas tikrai ne toks, ji koncentruojasi į visiškai kitokius dalykus. Ispanijoje įsikūrusi sekso pramonės darbuotojus ginanti asociacija siekia, jog šioje srityje dirbantys žmonės bendruomenės viduje jaustųsi saugūs, gerbiami ir jokiu būdu nediskriminuojami visuomenės. Todėl bus rengiamos viešos paskaitos ir seminarai, kurių metu visuomenę informuos kokiu būdu galima prisijungti į prostitučių profesijos draugiją. Keturių valandų trukmės paskaitą ves psichologas, sekso terapeutas bei prostitutė. Paskaitoje dalyvausiantys žmonės sužinos visas prekybos žmonėmis paslaptis, seksualinės sveikatos ypatumus, rinkos dėsnius, galimas psichologines pasekmes ir daug kitų naudingų dalykų.

Asociacijos prezidentas teigia, jog dauguma moterų, dirbančių šioje srityje nežino savo teisių. Jos kenčia pažeminimus, prievartą, nepagarbų klientų elgesį, todėl tokio pobūdžio mokyklos įkūrimas tikrai geras žingstis. Verta paminėti, jog tai ne pirmoji prostitučių mokykla, įkurta Ispanijoje, tačiau pirmoji - praktinius užsiėmimus organizuojanti įstaiga, šalyje mažinanti bedarbystės lygį. 

Suaugusiems.lt

 

 

 
Komentarai
Naujas komentaras