Prostitutes ateityje pakeis robotai

 
Tikriausiai teko girdėti apie artimuosiuose rytuose pagamintus sekso robotus, iš pirmo žvilgsnio primenančius žmones. Nors žinoma, kad naujosios technologijos sparčiai tobulėja ir kasdien vis daugiau robotų įvairiausiose srityse pakeičia žmones, todėl natūraliai kyla klausimas – kokių profesijų atstovams išmanieji robotai kelia grėsmę?

Naujoje Zelandijoje gyvenantys mokslininkai teigia, kad ateityje išnyks viena paklausiausių, kūniškus malonumus tenkinančių profesijų – prostitutės. Jie teigia, kad naktinių plaštakių profesija ant išnykimo ribos slenksčio atsidurs jau 2050 metais.

Priežastys, kodėl žmonės intymius santykius su robotais rinksis vietoj malonumų su gyvu žmogumi, šiuo atveju prostitutėmis, labai aiškios. Visų pirma seksas su robotu kur kas saugesnis, o taip pat ir nereikalaujantis užmegzti ir palaikyti pokalbio ar išvis bendrauti su palydove – savo požiūrį atskleidžia seksologai.

Jau dabar Amsterdame egzistuoja sekso turizmo klubas, kuriame apsilankę smalsuoliai už tam tikrą mokestį – 10 000 eurų gali išmėginti šią pramogą. Nusipirkę šią nekasdienišką pramogą, žmonės turi galimybę mėgautis ne tik saugiu seksu, tačiau taip pat ir erotiniu masažu bei intymiu šokiu, kurį atlieka ne kas kitas, o tikrų tikriausi robotai – moterys.

Šio sekso klubo tikslas – įrodyti visuomenei, jog seksualiais malonumais už pinigus galima mėgautis ir itin saugiai. Mat robotai pagaminti iš bakterijoms atsparių medžiagų, todėl užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis nėra jokios galimybės. Nepaisant to, po kiekvieno lytinio akto robotai kruopščiai išvalomi ir dezinfekuojami, todėl tokių paslaugų kokybe džiaugtis gali net patys įtariausi į nepatikliausi klientai. Žinoma, juk už tokią pinigų sumą ir paslaugos kokybė privalo būti nepriekaištinga.

Nors ne tik Naujosios Zelandijos, tačiau ir viso pasaulio prostitutėms ateityje žadamos ne itin džiuginančios prognozės, tačiau kol kas, kol robotų – prostitučių paslaugų kaina itin aukšta, darbo dar ilgai užteks visoms naktinėms plaštakėms.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras