Prostitutės prieš sekso vergiją (Video)

 
3 komentarai
Prostitucija, prekyba žmonėmis – tai iš tiesų opios šiandieninio pasaulio problemos. Prekyba žmonėmis daugiausia orientuota į seksualinį išnaudojimą, prostitucijos verslą. Statistika byloja, jog kasmet apie 1200 Lietuvos moterų tampa šio reiškinio aukomis.

Kviečiame pasižiūrėti, kaip į minimą problemą dėmesį bando atkreipti... prostitutės!

 

Policijos departamentas įspėja:

Nebūkite parduoti! Prieš patikėdami gražiais pažadais, pirmiausia sužinokite kaip galima daugiau informacijos apie „geradarį", supažindinkite su juo savo artimuosius; jei tai įmonė (modelių, įdarbinimo agentūra ir pan.), reikalaukite sutarties ir įdėmiai su ja susipažinkite, pasidomėkite įmonės veiklos legalumu, paieškokite informacijos internete, kreipkitės į Lietuvos Respublikos atstovybę toje valstybėje ar Lietuvos kriminalinės policijos biure esantį Prekybos žmonėmis tyrimo skyrių. Įvertinkite, ar siūlomas atlygis atitinka jūsų įgytą išsilavinimą bei profesines žinias ir ypač užsienio kalbos žinias, jei darbas siūlomas užsienyje. Vykdami neatiduokite savo dokumentų, artimiesiems palikite visą informaciją apie asmenis, su kuriuo ir pas kurį vykstate, jei abejojate dėl savo saugumo ir nenorite atsisakyti kelionės, šią informaciją palikite ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro Prekybos žmonėmis tyrimo skyriuje. 

Jei per savo nerūpestingumą patekote į pinkles - esate uždarytas ir neturite galimybės paskambinti, kelkite triukšmą, kad atkreiptumėte aplinkinių dėmesį ir galėtumėte paprašyti pagalbos, jei galite judėti, bėkite ir kreipkitės pagalbos į praeivį gatvėje, vietos policiją, Lietuvos Respublikos atstovybę ar Tarptautinės migracijos organizacijos biurą toje valstybėje, Lietuvoje nedelsdami skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112 arba į Lietuvos kriminalinės policijos biuro Prekybos žmonėmis tyrimo skyrių tel.: 8 5 271 9901, 8 5 271 9284, mob. 8 618 31105, 8 698 04903 (visą parą). 
Prireikus šis skyrius nukreips jus ir į specializuotą nevyriausybinę organizaciją, kuri suteiks visą reikalingą pagalbą bei apgyvendinimą, bei suteiks pagalbą, jei jums bus grasinama ar jūs būsite šantažuojami. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
Eidamas pro sona nesuprasciau ka jos daro,ar cia taip gundo,ar cia toks sokis?
Taip,kad cia reikalingi komentarai!!!
vargses merginos ten isvezamos... o vyrai, ka jie - buki geismo tenkintojai
na ir ištįso vyrų veideliai, kai suprato esmę...
Naujas komentaras