Protinga moteris – geresnis seksas?

 
1 komentaras
Grožis gali papirkti jus, vyrai, tačiau smegenys iš tiesų atneš daugiau malonumo lovoje. Moterys, apdovanotos „emociniu intelektu“ – gebėjimu reikšti jausmus bei „skaityti“ kitų – mėgaujasi geresniu seksualiniu gyvenimu,- rodo apklausa.

Atvirai reiškiančios jausmus moterys patiria du kartus daugiau orgazmų nei slopinančiosios.

40 proc. moterų teigia negalinčios nuoširdžiai mėgautis seksu, patirti tikro malonumo. Jausmingumas – užuomina į problemos sprendimą.

„Tyrimas atskleidė, jog emocinis intelektas – didžiulis privalumas gyvenime, tai praverčia daugeliu aspektų, pasirodo, miegamajame taip pat“,- sako tyrėjas.

Tyrime dalyvavo daugiau nei 2000moterų, kurios buvo nuo 18iki 83metų amžiaus. Visos respondentės buvo paprašytos septynių balų skalėje įvertinti savo gebėjimą justi orgazmą.

Taip pat respondentės užpildė apklausą apie savo emocinį intelektą – saviraišką, empatijos jausmo išvystymą, pasitenkinimą.

Tos, kurių emociniai pojūčiai buvo išvystyti labiausiai – džiaugėsi didžiausiu orgazmu.

„Emocinis intelektas gali turėti tiesioginę įtaką moters seksualiam gyvenimui. Kaip? Per tai, kaip ji sugeba išreikšti savo seksualinius troškimus, siekius, pojūčius...“,- paaiškino tyrime dalyvavęs psichologas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
o ka daryti jai mano emocinis intelektas per didelis :D
Naujas komentaras