Pusė vyrų nuo priekabių partnerių slepiasi vonioje

 
Pusė britų vyrų prisipažino, kad nuo priekabių ieškančių partnerių jie reguliariai slepiasi vonioje, teigiama naujo tyrimo išvadose. „Geberit AquaClean Wcs“ apklausė 2000 žmonių ir išsiaiškino, kad tėvai, kurie bando pasislėpti nuo hiperaktyvių vaikų ar įpykusių žmonų, dažnai gali būti randami leidžiantys laiką tualete.

Užuot naudojus tupyklą akivaizdiems tikslams, beveik pusė jų prisipažino, kad randa ten prieglobstį žaisdami žaidimus mobiliaisiais telefonais, klausydami sporto komentarų ar atpalaiduojančios muzikos. Vyrukai sakė, kad vonios kambarys jiems yra vienintelė vieta, kurioje pasislėpę už užrakintų durų jie gali tikėtis visiško privatumo.

20 proc. sakė, kad buvo susilaukę priekaištų dėl to, kad per ilgai užsibūna vonios kambaryje ir daugiau nei trečdalis jų prisipažino, kad daugiau laiko praleidžia tualete nei kartu su savo partnere. Vienas iš 10 vyrų vengia partnerės draugų ar realybės šou ir muilo operų, o trečdalis ten tiesiog nusiramina.

„Vonios kambarys, atrodo, yra paskutinė tvirtovė, kur garantuojama tyla ir ramybė“, - sakė tyrimą atlikusios kompanijos atstovė Raffaela De Vittorio. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras