Rašysena ir seksualumas

 
2 komentarai
Nori sužinoti apie save ar apie savo draugą pačius slapčiausius dalykus? Atidžiai apžiūrėk savo ar jo rašyseną. Ar jis yra pavydus meilėje, o gal švelnus arba šiurkštus? Rašysenos analizė (kitaip - grafologija) – puikus būdas sudaryti tikslų psichologinį portretą. Be to, pagal rašyseną galima daug ką pasakyti ir apie žmogaus seksualumą.

Norint sužinoti žmogaus charakterį, būtina atlikti teksto, kurį jis rašė ranka, geriausiai ant lygaus, nežymėto popieriaus lapo, analizę. Apimtis – ne mažiau kaip 10-15 eilučių. Rašysenos analizę galima pradėti nuo įvairių ženklų nagrinėjimo, o tada pereiti prie kiekvienos raidės individualaus rašymo.

Raidės

Per keleto raidžių vidurį perbrauk liniją ir pažiūrėk, kokiu kampu yra pakrypusios raidės. Jei raidžių rašymo kampas 45 laipsniai, vadinasi, tu atvirai reiški savo jausmus su žmonėmis, tau patinka vaikščioti į svečius arba pačiai juos kviesti. Jei tu įsimylėjusi, jokiais būdais neslėpsi savo jausmų.

Jei tavo rašysena vertikali, nėra polinkio nei į kairę, nei į dešinę, tavo protas ir širdis išlaiko lygsvarą, ir tai atsispindi tavo elgesyje. Kai tu įsimyli, niekada atvirai nereiški savo jausmų, jie būna tik geranoriški.

Kartais raidės būna pakrypusios į kairę. Tai reiškia, kad protas kontroliuoja tavo jausmus. Tu sugebi įsimylėti tik po ilgų apmąstymų ir apgalvojimų. Labai dažnai su amžiumi rašysenos pakrypimas keičiasi ir raidės pačios krypsta į dešinę.

Galima rasti laiškų, kuriuose raidės stipriai palinkusios į dešinę. Jei taip yra, tu esi linkusi savo jausmus rodyti pernelyg atvirai, tu įsimyli iš pirmo karto. Be to, esi labai pavydi ir gana savininkiška. Tau patinka meilikavimas ir aplinkinių žavėjimasis.

Spaudimas

Toliau reiktų analizuoti rašymo spaudimą. Jei tu rašai lengvai spausdama, tau patinka daugiau klausyti, nei kad kalbėti, patinka nedidelės kompanijos, tave domina kiti žmonės, tačiau tu to neparodai. Stiprioji tavo charakterio pusė – atsidavimas.

Jei atvirkščiai, tavo rašysenoje matomas stiprus spaudimas, raidės turi tamsų ir storą pabrėžimą, tu esi ryžtinga asmenybė, turinti daug energijos, tau patinka gausios kompanijos ir aktyvūs žmonės. Širdies reikaluose tu darai staigius sprendimus.

Sujungimas

Grafologijoje labai svarbus būdas, kaip yra sujungiamos raidės. Jei beveik kiekviename žodyje, raidės yra atskirtos, tu labiau pasikliauni savo intuicija, nei kad logiškai analizuoji savo veiksmus. Jei visos raidės sujungtos, tu turi logišką mąstymą, moki susikoncentruoti ir atidžiai stebi – niekuo lengvai nepasitiki.

Raidžių dydis

Grafologijoje normali rašysena yra ta, kurioje raidžių aukštis yra lygus jų pločiui ir raidė sudaro maždaug 4 mm. Jei tavo raidės didesnės nei 4 mm, rašysena stambi. Tai reiškia, kad tu nori atkreipti į save dėmesį, tavo pasitikėjimo savimi lygis labai aukštas, esi linkusi išlaidauti ir nesi praktiška.

Smulki rašysena rodo susilaikymą, savęs varžymą, apskaičiavimą. Suspausta rašysena (kai raidžių aukštis didesnis nei jų plotis) reiškia taupumą, kartais netgi šykštumą, apdairumą. Ištęsta rašysena (kai raidžių plotis yra didesnis ne aukštis) kalba apie gebėjimą lengvai orientuotis nepažįstamoje situacijoje, prisitaikymą ir greitą sprendimų priėmimą.

Raidžių stilius

Rašysenos skirtumus lemia ne tik raidžių dydis, bet ir jų rašymo stilius. Apvalios raidės rodo į polinkį bendradarbiauti, mokėjimą sutarti, suderinti savo požiūrį su pašnekovo, mokėjimą dalintis džiaugsmais ir nerimu.

Kampuota rašysena liudija apie norą išlikti nepriklausomai, norą įgyvendinti savo planus. Jei kampuotos raidės parašytos spaudžiant, tau nepatinka, kai tave valdo tiek dalykiniuose, tiek ir asmeniniuose santykiuose.

Atskiros raidės

Taip pat svarbu ir atskirų raidžių rašyba. Tarkim – raidės „o“. Galima sutikti atotrūkį nuo viršutinės „o“ raidės dalies. Jis kalba apie norą likti pastebėtai, ir tai nustelbia subtilų moteriškumą ir netgi atbaido vyrus.

Kitas dalykas – atotrūkis dešinėje viršutinėje raidės „o“ pusėje. Šiuo atveju tu trauki naujus žmones ir situacijas, kartais netgi paaukodama savąjį „aš“. Tradiciškumas tau netinka, ir tai galioja seksui. Be to tu labai energinga, kas turėtų atsispindėti netgi tavo eisenoje. 

 
Komentarai (2)
na mano rasysena tikrai pasikeite n kartu nuo pirmos klases, be to seksualumas irgi didziaja dalimi slypi genuose ;)
visiska nesamone, iskur tokia informacija traukiate? Rasyse dazniausiai priklauso nuo pirmuju klasiu, kaip tenas ji buvo ivaldyta, o tokiu metu tikrai vaikai sexualumo neturi, ir juolab kad mes nuo tu laiku ziauriai keiciames, o rasysena dazniausiai lieka tokia pati.
Naujas komentaras