Realu, bet neįtikėtina: intymios tradicijos, populiarios svetur

kamasutra2-kjod-621x414livemint.jpg
 
Skaitydami žemiau pateiktus faktus, susijusius su intymiu gyvenimu, dar kartą įsitikinsite, koks margas tas mūsų pasaulis. Tai, kas pas mums atrodo juokinga ar net iškrypėliška, kitiems – natūralu ir neatsiejama nuo tradicinio gyvenimo būdo.

Kuo daugiau, tuo geriau. Tibetas dažnam mūsų asocijuojasi su religingumu bei dvasingumu, bet ar tikrai? Čia nuo seno gyvuoja tradicija, jog padori, save bei būsimą vyrą gerbianti mergina iki santuokos turi išbandyti „bent“ 10 vyrų. Idealu, jei pastarųjų tarpe yra ir užsieniečių. 


Senas jautis vagos negadina. Posakis, puikiai atspindintis Pietų Amerikos Kabagos genties tradicijas. Kiekvienas vyras, prieš susituokdamas su savo mylimąja, turi atlaikyti sueitį su...seniausia genties moterimi. Pastarosios ne tik turi daug seksualinės patirties, bet ir yra nevaisingos, tad nereikia jaudintis dėl nesantuokinių palikuonių tikimybės. Galima spėti, jog senbernių šiame pasaulio kampelyje netrūksta...


Žmonos nuoma. Eskimai moteris išnaudoja maksimaliai – ne tik ūkyje, bet ir savo bei...svetimų meilės guolyje. Remiantis šia tradicija, moteris už tam tikrą atlygį gali būti išnuomojama kitos genties atstovams. Viena iš logiškiausių ritualo priežasčių – noras gerinti genofondą bei mažinti kraujomaišos sukeliamas pasekmes.


Higienos seansas prieš seksą. Patikėkite, tikrų tikriausia to žodžio prasme...Rytų Bolivijoje gyvena gentis, garsėjanti savotiška įžanga į meilės žaidimus. Užuot eidami tiesiai prie reikalo, šie nuo vienas kito kūno nurenka ten šmirinėjančius parazitus ir šiuos...suvalgo. Kodėl? Pasirodo, jog toje teritorijoje gyvenantys padarai pasižymi afrodiziakų poveikiu: po tokių „užkandžių“ meilės aktas gali trukti net iki 6 valandų!  


Tėvų prielankumą būtina užsitarnauti. Kai kuriose Afrikos gentyse pirmoji pažintis su būsimos nuotakos tėvais – iš tiesų neeilinė. Tėvas apčiupinėja potencialiam žentui intymią vietą ir ištaria skaičių, reiškiantį, kiek kartų jaunuolis turės patenkinti sužadėtinės motiną. Pastaroji, įvertinusi jaunuolio galimybes lovoje, paskelbia galutinį verdiktą, ar šis yra tinkamas partneris dukrai.


Neįprastas stimuliacijos būdas. Net civilizacijos nesugadinti Mikronezijos vyrai žino, jog, norint patenkinti moterį, mechaniško lytinio akto nepakanka. Pastarieji neturi galimybės išbandyti šiuolaikinių sekso žaisliukų, tačiau originalią išeitį randa: savo išrinktai padėti pasiekti orgazmą bando skruzdžių įkandimų pagalba.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras