Rečiausiai masturbuojasi japonai

 
6 komentarai
Apie bet kurį gyvenime dalyką galima atrasti įvairiausių faktų, sukeliančių nuostabą. Dar labiau intriguoja, jeigu tai susiję su seksu.

Ar žinojote, kad...

...pasaulyje kiekvieną dieną įvykstą po maždaug 100 milijonų lytinių santykių?

...bučiavimasis yra naudingas sveikatai, nes seilių apsikeitimas sumažina karieso atsiradimą?

...užsiiminėdami energingu seksu bent 7-8 kartu per mėnesį per metus galite numesti maždaug pusantro kilogramo svorio, nes kiekvienas aktyvus lytinis aktas sudegina apie 150 kalorijų?

...kasmet pasaulyje sunaudojama maždaug 6-9 milijardai prezervatyvų, iš kurių beveik pusė – sekso turizmu garsėjančiame Tailande?

...Antrojo pasaulinio karo metu prezervatyvais dengdavo šautuvų vamzdžius, kad plaukiant vandeniu šie nesušlaptų, o šiandien šios apsaugos priemonės maunamos ant ultragarso zondų ginekologinių ir urologinių tyrimų metu siekiant apsisaugoti nuo neigiamo bangų poveikio?

...interneto paieškos sistemose dažniausiai ieškoma informacijos, pasitelkiant tokius raktažodžius, kaip seksas, nuogybės, pornografija, „papai“ ir pan.?

...dažniausiai pasaulyje masturbuojasi amerikiečiai ir graikai - maždaug 124 kartus per metus, indai tai daro perpus rečiau, o japonai savęs patenkinimu susidomėję mažiausiai ir tuo užsiima tik 36 kartus per metus?

Suaugusiems.lt, parengta pagal Medindia.net

 
Komentarai (6)
Lietuviai drožia į diena po 5 minimum
Lietuviai nesimasturbuoja, o dar ankščiau LT ir sekso gi nebuvo :))
To Kazys: Lietuviai per drovus, kad galėtų tokią statistiką surinktį :)
O kaip dažnai masturbuojasi lietuviai?
kažkaip sunku patikėt, kad svetimos seilės apsaugo nuo karieso..
Nepatingėjau paskaičiuoti nes užkliuvo 100 milijonų lytinių santykiu. Tai išeina, kad kas minute įvyksta po 69444 lytinių santykiu, o kas sekundę 1157. Tai kol parašiau komentarą 200 000 žmonių mėgavosi sekso teikiamais malonumais :]] LOL!
Naujas komentaras