Robotės prostitutės pakeis tikras?

prostitute.jpg
 
Naujosios Zelandijos mokslininkai teigia, kad ateityje išnyks vienos seniausios ir paklausiausios profesijos atstovės - prostitutės. Mokslininkai sako, kad prostitučių profesija ant išnykimo ribos slenksčio atsidurs jau 2050 metais, kada už sekso paslaugas bus galima atsiskaityti sekso robotei.

Nekantraujantys ir trokštantys tokio sekso nuotykio jau dabar  savo aistras tenkinti vyksta į Amsterdamą. Ten dirba niekada nepavargstančios merginos. Jos darbuojasi kiaurą parą, jų skeletas pagamintas iš titano konstrukcijos, o oda, tai aukštos kokybės elsatingas silikonas, bet  svarbiausia, jos moka daryti erotinį masažą ir visa kita.. 

Ir nors toks malonumas jau dabar prieinamas, žmonija nenusiteikusi laukti  ar vykti į nuodėmingąjį Amsterdamą. Pasaulis trokšta išnaudoti seksualiai viską, kas bent kiek primena žmogų. Humanoidas Pipiras iš Japinijos jau tapo seksualinio pasitenkinimo auka tarp žmonių. Humanoido gamintojai prieš paleidžiant į rinką 300 tokių robotų nesugebėjo užtikrinti visų jo teisių, o pasipylus virtinei užfiksuotų pažeidimų dėl amoralaus elgesio su humanoidu Pipiru, griebtasi skubiai apginti jo teises. Už humanoido seksualinį išnaudojimą ir kitų teisių nepaisymą,  robotą įsigijusiam asmeniui gresia baudžiamoji atsakomybė. Koorporacijos "SoftBank" atstovai įspėja: “Nesimylėkite su šiuo humanoidu, antraip, ankščiau ar vėliau, savo akimis pamatysite tikrą pragarą”.

Nejaugi dar daug kartų Pipiras ir kiti humanoidai neturės kito pakaitalo,  kitoms žmogaus funkcijoms atlikti. Įprasti robotai gali padėti suktis ir tvarkytis kieme, tačiau jie nežino  sekso kalbos. Žeminantis išnaudojimas, tiesa? O kaip gi humanoidė prostitutė ir koks koks būtų amoralus elgesys su ja? Kam jai reikalingi pinigai  už suteiktas paslaugas? Greičiausiai robotė prostitutė už juos nenusipirks dozės ir nepasigaus mirtino viruso. Tačiau ar tokia konkurencija nežemintų tikrų moterų. Ar nenutiks taip, jog sumanaus proto ir technologijų vaisiai  paskatins pačius žmones elgtis su kitais žmonėmis lyg su daiktais, ir ar patys netapsime panašiais į robotus?

 

Na, o jeigu per daug nesigilinsime į tai kas amoralu, o kas ne  ir pažvelgsime į seksą su robotu iš  seksualinių fantazijų pusės, tai suprasime, kad tai gan  įdomus fetišas. Tačiau, kol kas teks pasitenkinti įprastais  sekso mechanizmais, lėlėmis ar išmaniaisiais žaisliukais. Bent iki tol, kol galėsime Jums pasiūlyti šį tą egzotiško iš Naujosios Zelandijos rinkos. 

 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras