Sėklidžių dydis lemia, koks būsi tėtis?

 
3 komentarai
JAV antropologai atliko tyrimą, kurio tikslas buvo nustatyti, kokios sąsajos tarp testosterono lygio kraujyje, sėklidžių dydžio ir to, kaip vyrai rūpinasi savo vaikais.

Dvejus metus mokslininkai stebėjo 70 tėvų, kurie turi bent vieną vaiką iki 2 metų amžiaus. Tyrimo metu dalyviams buvo rodomos jų vaikų nuotraukos, ir tuo metu tirta smegenų dalis, kuri atsakinga už rūpestingumą.

Įdomu tai, kad rūpestingiausi tie vyrai, kurių... sėklidės mažesnės nei vidutinio dydžio. Pasirodo, kad vyrai, kurių sėklidės vidutinio dydžio ar kiek didesnės, nelabai linkę rūpintis savo vaikais, ir visą atsakomybę auginant vaiką palieka savo žmonai.

Anksčiau atlikti tyrimai parodė, kad vyrai, kurių aukštas testosterono lygis, labiau linkę į savanaudiškumą ir mažiau rūpinasi savo vaikais, jų silpnesni tėvystės instinktai.

Žinoma, tai nebūtinai reiškia, kad vyrai, turintys dideles sėklides, bus prasti tėvai, tiesiog taip parodė šio išskirtinio tyimo rezultatai. Galbūt jie vėliau labiau prisidės prie vaikų auklėjimo, tačiau šiandien jie savo atžalomis linkę per daug nesirūpinti. Sunku pasakyti, kas tai lemia – nepasitikėjimas savo jėgomis ar baimė, kad kažką padarys ne taip.

Mokslininkė Jennifer Mascaro teigė, kad šis tyrimas buvo vienas pirmųjų bandymų paaiškinti sąsajas tarp žmogaus anatominių ypatybių ir smegenų funkcijų.

Tikėtina, kad ateityje tokie tyrimai bus atlikti pakartotinai ir aprašyti išsamiau, kas žino, gal tikrai tai turi sąsajų?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
kodel pagal kiausu dydi, o ne pagal b...io???? manau tai vienas ir tas pats
As manau, kad gal tai susije su tuo, kad pasamoneje didziaseklidis vyras galvoja, jog vis vien prisidarysiu daug vaiku, nes turiu daug spermos. ju prigimtis yra tiesiog skleisti gyvybe po pasauli. o mazakiausiai pasamoneje labiau vertina savo vaikus, nes neaisku ar gales ju daugiau tureti.. nezinau.
kur ritasi pasaulis? tuoj "mokslininkai" istirs "Moters motiniskumo jausmas pagal pasirinkta vibratoriu"
Naujas komentaras