Seks video skandalas mokykloje: direktorius pagautas su mokytoja

 
Paprastai mokiniai yra tie, kurie padarę išdaigą atsiduria direktoriaus kabinete. Tačiau šis įvykis įrodo, kad būna ir atvirkščiai.

Vedęs mokyklos direktorius ir jo kolega – viena iš mokytojų – buvo laikinai atstatydinti iš savo pareigų, kai mokykloje paplito seks video juosta, užfiksuota mokinių.

30 sekundžių trukmės juostoje, kuri buvo įkelta į “Youtube” tinklalapį, matomos direktoriaus kabineto durys. Už jų girdimas su niekuo kitu nesumaišomas aimanų garsas.

Grahamas Danielsas (50), buvo laikinai atstatydintas iš savo pareigų mokyklos tarybos, kai ši gavo skundą iš mokinių tėvų.

Video klipas buvo nufilmuotas Bryn Tawe vidurinėje mokykloje, Svonsio mieste, Velse. Tačiau iki šiol lieka nežinia, kada tai įvyko.

Vieno iš mokykos auklėtinių komentaras apie įvykį: “Video klipe matomos direktoriaus kabineto durys. Už jų aiškiai girdėjosi, kad ten kažkas užsiiminėja seksu.”

Speciali taryba buvo suburta spręsti šį klausimą. Mokiniai buvo raginami ignoruoti incidentą ir susikaupti ties artėjančiais egzaminais. Jiems taip pat buvo pranešta, jog įvykis yra tiriamas ir klausimas bus išspręstas pačiu teisingiausiu būdu.”

Nuo tada skandalingoji direktoriaus ir mokytojos seks video juosta buvo pašalinta iš “Youtube”, o auklėtiniams uždrausta kalbėti apie įvykį socialiniuose tinkluose internete.

Dar vienas mokinys sakė: “Matomai mes, mokiniai, esame atsakingi už sugadintą mūsų mokyklos reputaciją, kadangi nufilmavome klipą. Tačiau juk ne mes užsiiminėjame lytiniais aktais direktoriaus kabinete.”

Vieno iš tėvų komentaras: “Aš rimtai svarstau galimybę perkelti savo vaiką į kitą mokyklą. Mokinių prašoma pašalinti klipą ir juo nebesidalinti, tačiau tai juk neišsprendžia problemos. Aš noriu, kad ši žinia būtų paviešinta, o ne užglaistyta ir nuslėpta.”

Šiuo metu direktoriaus pareigas mokykloje perėmė pavaduotojas Simonas Deivisas.

Mokyklos taryba ir Svonsio miesto bei apygardos savivaldybė atsisakė plačiau komentuoti įvykį, kadangi jis esantis per daug “nepadorus ir delikatus”.

Heini Gruffudd, viena iš valdybos narių, pasakė tik tiek: “Direktorius ir viena iš mokytojų šiuo metu yra atstatydinti iš savo pareigų. Mes, kartu su vietos teisėsaugos institucijomis, tiriame šį incidentą. Mokykla toliau veikia pilnu pajėgumu. Daugiau komentarų nebus.”

Ironiška, jog mokyklos taisyklės, iš naujo nustatytos dar 2003 m., teigia: “Tinkamas seksualinis švietimas yra viena iš būtinų mokyklos pareigų ruošiant auklėtinius jų tolimesniam gyvenimui”.

Tuo metu ponas Danielsas atsisakė komentuoti situaciją.

Jis nerastas savo namuose Amanforde, Vakarų Velse. Duris atidarė jo žmona ir trijų vaikų motina, ponia Daniels. Ji teigė, jog jos vyras išvykęs, ir atsisakė komentuoti situaciją.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras