Seksas darbe: pliusai ir minusai

romance_at_home.jpg
 
2 komentarai
Nieko nepadarysi, dauguma žmonių nesugeba atsispirti „esminiui instinktui“: ar tai būtų tarptautinė įmonė ar maža, o flirtuoti su nauju simpatingu darbuotoju norisi visiems. Tačiau prieš atliekant reveransą į kairę, rekomenduojama pasidomėti ir tuo, kuo viskas gali pasibaigti.

Seksas, kaip tarnybos pareiga

Nereikia ir aiškinti, dažniausiai tai kalba yra apie sekretores bei administratores (tačiau tai nereiškia, kad tai reikia taikyti visoms be išimties). Beveik 80 proc. sekretorių su savo tiesioginiu viršininku dalinasi ne tik tarnybinėmis pareigomis, tačiau ir lova, o taip pat lydi savo vadovą į prezentacijas, verslo susitikimus, pramogas. Ko gero, nekyla klausimas, kodėl gi sekretorės į darbą parenkamos tik peržiūrėjus darbo skelbimus su nuotraukomis?

Kada tai atsitinka? Beveik visuomet, jei yra vadovas ir jo asmeninė sekretorė.

Kur tai atsitinka? Viršininko kabinete, pas ją namuose, viešbutyje, priimamajame, kabinete, WC – ten, kur patogu viršininkui. Vis dar norite ginčytis? Prisiminkite JAV prezidentą Bilą Clintoną ir Moniką Levinski.

Kokios pasekmės? Pliusai: kol sekretorė viską atlieka gerai ir dar nėra senstelėjusi, jai niekas negresia. Atvirkščiai, ji taip gali gauti papildomus priedus ir prabangias dovanas, be to, visos išvykos jai nekainuoja. Minusai: vos tik sekretorės išauga ir nebetenkina viršininko seksualinių fantazijų, jos vietą užima aktyvesnė. Geriausiu atveju, kai sekretorė gauna kitas pareigas, blogiausiu – ją paprasčiausiai atleis, kad neprimintų savo vadovui apie padarytas nuodėmes.

Seksas dėl karjeros

Vienas iš šiuo metu paplitusių greitų būdų gauti norimas pareigas. Be to, populiarus tarp abiejų lyčių. Pagal statistiką, tokiu būdu darbą yra gavę 32 proc. moterų ir 18 proc. vyrų, kurių vadovės yra moterys. Seksualiniu taikiniu tokiu būdu yra firmos arba dalinio vadovas. Tačiau čia svarbi strategija ir taktika, kai leidžiama suprasti, jog meilė – tai ne tik dūsavimas ant suolelio gėrintis Mėnuliu.

Kada tai atsitinka? Kai žemesni darbuotojai nebeiškenčia gauti labai mažą atlyginimą ir labai nori pakeisti situaciją. Jie yra įsitikinę, kad yra vertesni geresnės vietos, todėl siekia tai įrodyti kiek kitokiu būdu.

Kur tai atsitinka? „Gilūs“ jausmai užgimsta tiesiog darbe. Svarbiausiai laiku ir vietoj pasitaikyti arba pasimaišyti po kojomis: atlikti gerą ataskaitą ir likti po darbo, išvažiuoti į komandiruotę kartu ir „sublizgėti“, vakarėlyje išklausyti ir paguosti darbais užsivertusį vadovą. O tuomet tinka ir banalus seksas viešbučio kambaryje arba tiesiog ant darbo stalo.

Kokios pasekmės? Pliusai: gavus „atidirbtą natūriniu būdu“ pareigybę galima kuriam laikui nurimti. Niekas dabar jūsų nekliudys ir jūs kol kas ramiai dirbsite aukštesnėse pareigose. O padidintas atlyginimas užglaistys moralinį nepasitenkinimą, jei viršininkas nėra toks gražus kaip Tomas Kruzas. Minusai: neišvengsite kolegų apkalbų ir pasišnibždėjimų vos jums įėjus į kabinetą. Jus narstys po kaulelį ir norės sužinoti visas pikantiškas detales. Todėl tolimesniems santykiams su kolegomis galite padėti riebų kryžių.

Seksas dėl sekso

Šią pramogą praktikuoja beveik visose įmonėse, beveik visi bendradarbiai nepaisant pareigų ir neturintys jokių karjeros intencijų. Čia viskas aišku ir paprasta: bendrus interesus turintys žmonės turi galimybę susilieti ekstazėje tiesiog darbo vietoje. Ir seksas vyksta abipusiu noru, neteikiant jokių pretenzijų ir nejaučiant jokios moralinės žalos.

Kada tai atsitinka? Kai du žmonės be pertraukos dirbantys viename darbe patenkina savo libido.

Kur tai vyksta? Kur tik patogu ir kur tik yra noras. Ir tam nereikia daug laiko – užtenka ir pietų pertraukos. Beje, Amerikoje kai kuriose valstijose pietų pertrauka specialiai prailginta valanda, kad darbuotojai suspėtų po pietų dar ir pasimylėti! Kadangi tuomet darbingumas pakyla 100 procentų.

Kokios pasekmės? Pliusai: aštrus ir spontaniškas seksas tikrai jaudina. Adrenalinas plūsta kiekvieną akimirką, nes nežinai, kas stovi už durų ir kas gali jas atidaryti. Minusai: ne visuomet greitukas yra kokybiškas, be to, dar ilgam gali atmušti norą eksperimentuoti įvairiose ekstremaliose vietose. Be to, jausmų aštrumas labai greitai atbunka ir interesas partneriui gana greitai išblėsta – jo buvimas greičiau pradeda erzinti nei džiuginti.

Seksas dėl santuokos

Yra įmonių, kur propaguojamas šeimos sukūrimas toje pačioje darbo vietoje. Čia turi pasireikšti abipusiai tikri švelnūs jausmai arba itin didelis noras susituokti.

Kada tai atsitinka? Kai du žmonės randa vienas kitą būtent darbe. Iš pradžių tai būna meilikavimai vienas kitam, tačiau platoniški santykiai labai greitai perauga į konkrečius veiksmus.

Kur tai vyksta? Platoniška fazė tiesiog ištirpsta akyse. Intymioji fazė tęsiasi tiek darbe, tiek ir laisvu laiku bet kokioje patogioje vietoje. Ir viskas pasibaigia kolegų sveikinimais grojant vestuvinį maršą. 

Kokios pasekmės? Pliusai: tarnybinis romanas džiugina abu, darbas teikia džiaugsmą – nes ten sutiksi mylimą žmogų. Beje, kas aštunta santuoka ir yra tarnybinis romanas, ir manoma, kad tokios santuokos gyvuoja ilgiau, nes žmonės tikrai turi bendrus interesus. Be to, vedę bendradarbiai savo seksualinius santykius perneša į santuokinę lovą. Minusai: ne visuomet abipusė simpatija priveda iki altoriaus. Dažnai flirtas darbe pasibaigia skausmingomis skyrybomis. Ir tuomet neišvengsite problemų, kai kasdien matysite savo „eks“ ir turėsite išlaikyti vidinę ramybę. Dažniausiai tokiu atveju viena iš pusių išeina iš darbo ir ieškosi naujos darbo vietos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
„esminiui instinktui“ :D
Seksas darbe - vieni pliusai ;)
Naujas komentaras