Seksas du tūkstančiai šimtas n-aisiais metais : technologijos sparčiai keičia ir intymų gyvenimą

sex-robots_759_thinkstockphotos-510072556.jpg
 
Mokslo bei informacinės technologijos keliauja į priekį tarsi septynmyliais batais apsiavusios. Be dėmesio nelieka ir intymaus gyvenimo sritis. Natūralu: jei, kaip prognozuojama, gyvensime ilgiau, tai ir sekso kokybė turėtų būti keliama į aukštesnį lygį.

Juk, kad ir kaip vystytųsi žmogus, įgimtas seksualinio instinkto poreikis nepraras savo aktualumo. Pasmalsaukime, kokias inovacijas sekso srityje žada mokslininkai. 


Partnerio penio gabaritai gerokai atsilieka nuo jūsų standartų, o ir su erekcija susijusios problemos vis dažnesnės? Nereikės ieškoti kito, „kokybiškesnio“ partnerio - penio transplantacija pasieks eilinės operacijos lygį. Aišku, tokio pobūdžio operacijos patenkins ne tik įnoringo partnerio pageidavimus, bet ir grąžins gyvenimo kokybę, kai, dėl ligos komplikacijų, lytiniai organai būna pašalinami.


Atstumas – išbandymas, su kuriuo susiduria daug porų ir, deja, kaip byloja statistika, tai – vienas pagrindinių skyrybas įtakojančių veiksnių. Intymios trumposios žinutės ar vienas kito, besimasturbuojančio prieš kamerą, stebėjimas iš dalies padeda „nuleisti“ garą, tačiau fizinio kontakto trūkumas ilgainiui tampa vis labiau juntamas. Mokslininkai, tobulinantys interaktyvias sekso priemones, puse lūpų užsimena apie žaislus, fiksuosiančius lytinį aktą primenančius judesius, kuriuos, išmaniųjų įrenginių pagalba, jaus už daugybės kilometrų esantis partneris. Ir tai dar ne viskas: vietoje įprasto vibratoriaus, sekso reikmenų parduotuvėse galėsime ieškoti pagalvių, skleidžiančių partnerio dejones bei kvėpavimą, aprangos, kurią apsivilkus, juntama intymi stimuliacija ar  per atstumą veikiančių bučinių aparatų.


Jei robotai kėsinasi į mūsų darbo vietas ar siūlosi į namų tvarkytojo pareigas, kodėl neišmėginti šių galimybių...lovoje? Mokslininkai netrukus galės pasiūlyti sekso parterius-robotus, kuriuos bus malonu liesti bei kalbėtis, o ir lytinio akto kokybė nustebins. Pastarieji, priešingai nei žmonės, nėra veikiami jokių subjektyvių jausmų, tad nereikės nuogąstauti, jog robotui skaudės galvą ar prasidės erekcijos problemos. Tokia galimybė – puikus variantas ne tik vienišiams, bet ir poroms, įvairovės dėlei norinčioms išbandyti seksą trise (pavydėti robotui ar baimintis dėl galimos emocinės neištikimybės neteks). 


Neturite objekto, su kuriuo galėtumėte patenkinti savo seksualines fantazijas ar šios yra tokios subtilios, jog net su partneriu dalintis nedrąsu? Panašu, jog netrukus nebereikės savęs riboti. Viską, apie ką slapčia svajojate, galėsite įgyvendinti virtualiuose erotinių fantazijų kambariuose. Aišku, galėsite pasiūlyti virtualiai pažaisti kartu ir savo antrajai pusei - puiki galimybė „reanimuoti“ apmirusį intymų gyvenimą.


Sveikintina, jog mokslininkai deda pastangas tobulindami gyvybiškai svarbias sritis, tačiau džiugu ir tai, kad nuošalyje nelieka ir intymus gyvenimas. Juk seksas – viena iš gyvenimo „varančiųjų“ jėgų, suteikianti šiam pilnatvės.  

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras