Seksas ir dosnumas – raktai į labai laimingą santuoką

 
1 komentaras
Dosnumas partneriui ir pilnavertis seksualinis gyvenimas svarbiausi aspektai norint sukurti labai laimingą santuoką - naujo tyrimo išvadas praneša dailymail.co.uk.

Tyrimas atskleidė, kad susituokusios poros, kurios savo partneriams yra labiau nei vidutiniškai dosnios, pasirodė esančios daugiau kaip 5 kartus dažniau linkusios vertinti savo santykius kaip „labai laimingus“.

Pilnavertis seksualinis gyvenimas buvo vertinamas kaip svarbiausias veiksnys, sprendžiant, ar susituokusi pora yra laiminga, tačiau dosnumas partnerio atžvilgiu lėmė geresnius intymius santykius miegamajame.

Tai reiškia, kad iš esmės dosnumas gali būti raktu į seksualinį pasitenkinimą ir santuokinę laimę.

Ekspertai pažymi, kad žodžiu „dosnumas“ turimi omenyje tokie paprasti dalykai kaip kavos išvirimas partneriui, gėlių dovanojimas ar bet koks išskirtinis dėmesys. Žodžiu, kad ir ką duotų vienas iš sutuoktinių, labai svarbu, kad kitam to iš tikrųjų reikėtų.

„Taip sutuoktiniui parodoma, kad jūs jį pažįstate ir stengiatės daryti tokius dalykus, kurie atitiktų jūsų vienas kito supratimą“, - sakė Bradfordas Wiloxas, vienas iš tyrime dalyvavusių mokslininkų.

B. Wiloxas taip pat tvirtino, kad jei, pavyzdžiui, jūsų sutuoktinei patinka migdolinė kava, tačiau jūs nuperkate jai paprastos kavos, tai jūsų, kaip dosnaus ir rūpestingo vyro, įvaidžiui tai neturi tokios teigiamos įtakos.

Vis dėlto, vertinant laimingą santuoką, seksas buvo svarbesniu faktoriumi.

Patenkinti savo seksualiniu gyvenimu vyrai ir moterys sakė, kad jie yra „laimingai susituokę“ nuo 10 iki 13 kartų dažniau nei tie, kurie seksą įvertino kaip vidutinišką.

Remiantis tyrimu, pagrindiniai elementai, pagal kuriuos galima indikuoti laimingą santuoką, yra seksualinis pasitenkinimas, įsipareigojimo jausmas, dosnumas ir pozityvus požiūris į savo vaikus.

Tyrime dalyvavo 1400 tradicinės lytinės orientacijos, vaikų turinčios poros nuo 18 iki 46 metų.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
kodel geles , o ne kokie obuoliai ar ikra ?
Naujas komentaras