Seksas ir Kalėdos daro mus laimingesniais

 
„Mappiness“ - tai nauja laimę matuojanti programėlė, kuri buvo išleista Londono ekonomikos mokyklos, kaip mokslinio tyrimo dalis. Tai įrankis, kuriuo naudojantis buvo tiriamas 80 000 iPhone naudotojų pasitenkinimo lygis per jų būsenos atnaujinimus apie jų veiklą, vietą ir laimę. Tyrimas rodo, kad seksas daro žmones laimingiausiais, o Kalėdoms teko laimingiausios metų dienos titulas, kai daugiausiai džiūgavimų būna 1:50 popiet.

Tyrimas taip pat rodo, kad didžiausias nusivylimo lygis būna antradieniais, o ypač, sausio 31 d. 20 val. Kiti nuotaiką gadinantys veiksniai buvo gulėjimas lovoje dėl ligos, laukimas eilėje, važiavimas į darbą ir pats darbas. Pasak mokslininkų komandai vadovavusio George'u MacKerronu, ši programėlė yra bandymas „surasti atsakymus apie gamtos grožio ir aplinkos problemų poveikį individo ir tautos gerovei“.

Gerai, užduotis yra pakankamai pretenzinga, tačiau tyrimo rezultatai patvirtina pakankamai aštrų faktą – dauguma žmonių gyvenimą praleidžia darydami tai, kas jiems nepatinka. Žmonės daug daugiau laiko praleidžia važinėdami į darbą ar parduotuvę, laukdami eilėje pajuodusių bananų ar pieno, užuot užsiiminėję seksu. Net jei jie užsiiminėtų seksu Kalėdų dieną 1:50 popiet po meduolių girlianda ir auksu blizgančiu medžiu, palaima sunkiai pranoktų naujaisiais metais laukiančio nuolatinio sunkaus darbo ar į gripo panašių simptomų sukeliamas neigiamas emocijas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras