Seksas ir kūno apimtys: faktai ir mitai

 
5 komentarai
Ar gali keletas papildomų kilogramų tapti trukdžiu lovoje? Ir ar padės kokybiškas seksas sulieknėti? 7 faktai apie TAI!

Viršsvoris daro įtaką seksualumui...

Vokietijoje atlikus apklausą nustatyta, kad bent jau šioje šalyje liekni žmonės tikrai mylisi dažniau. Kiti tyrimai parodė, kad viršsvorio turinčios moterys turi mažiau seksualinių fantazijų – ypač tos, kurioms papildomi kilogramai nusėdę juosmens srityje. Tai aiškinama biocheminiais procesais, vykstančiais riebalų ląstelėse. Čia riebalai testosteroną, lytinį potraukį reguliuojantį hormoną, verčia kitu – estrogenu.

... bet niekaip nepaveikia pasitikėjimo savimi sekso metu.

Lieknas žmogus gali taip pat nepasitikėti savo jėgomis lovoje, kaip ir storulis. Seksualinė savivertė įskiepijama dar ankstyvoje vaikystėje, ją formuoja tėvų santykiai su vaiku. Jei vaikas jautėsi šeimoje mylimas ir saugus, jis išauga labiau pasitikintis savimi, ir ši savybė išlieka nepakitusi nepriklausomai nuo jo kūno svorio.

Dažnai moteriai sunku patikėti, kad vyras nekreipia dėmesio į jos svorį

Mergaitėms nuo vaikystės skiepijamas poreikis pelnyti aplinkinių akyse. Todėl užaugusioms joms toks svarbus išlieka žvilgsnis iš šalies – jos įvairiose gyvenimo situacijose stengiasi pamatyti save kitų žmonių akimis. Jei moteris pati nepatenkinta savo kūnu, jai sunku patikėti, kad vyras žvelgia į ją kur kas mažiau kritiškai nei ji pati. Ir vis dėlto taip jau yra: vyrai retai kada kreipia dėmesį į keletą papildomų kilogramų ant moters kūno, sekso metu jiems kur kas labiau rūpi... pats seksas.

Nepasitikėjimą savo kūnu sukelia ne viršsvoris

Dažniausiai savo kūnu nepasitiki žmonės, kurie yra nepatenkinti savo gyvenimu. Toks žmogus visame kame mato tik trūkumus ir negeba ar nenori įžvelgti privalumų.

Sulieknėjus aktyvėja intymus gyvenimas

Taip nutinka ir dėl fiziologinių, ir dėl psichologinių priežasčių. Fiziologinė priežastis – tai, kad sumažėjus riebaliniam audiniui organizmas ima gaminti daugiau testosterono. O kuo daugiau šio hormono – tuo stipresnis lytinis potraukis ir orgazmas. Psichologinė priežastis – tai, kad įveikus savo tikslą, t.y. sulieknėjus, imama labiau pasitikėti savo jėgomis, o tai teigiamai veikia ir sekso kokybę. Sulieknėjusi moteris jau nebesigėdija savo kūno, gali rinktis dailesnius, seksualius apatinius rūbus.

Seksas – puikus motyvas lieknėti

Viršsvoris gali „techniškai“ ir netrukdyti lovoje, tačiau jis neigiamai veikia savijautą ir libido. Be to, pasak italų mokslininkų, dėl didelio poodinių riebalų kiekio žmogus tampa nebe toks jautrus glamonėms. Lieknėjimas šį trūkumą ištaiso. Taip pat nustatyta, kad viršsvorio turinčių moterų makštis išskiria mažiau sekreto, dėl ko lytiniai santykiai gali tapti ne tokie malonūs.

Aktyvus seksas padeda kontroliuoti svorį

Seksas, kaip ir bet kuri kita aktyvi veikla, skatina kalorijų deginimą ir stiprina raumenis. O malonūs pojūčiai skatina organizmą išskirti hormonus, kurie teigiamai veikia savijautą ir padeda išlaikyti tonusą. Bendras tonusas, kaip žinia, taip pat padeda lieknėti. Galiausia... sekso metu juk neužkandžiaujate, tiesa? Pokštas, bet vis dėlto veiksmingas: kuo dažniau mylimasi, tuo rečiau varstomos šaldytuvo durys!

 
Komentarai (5)
Gaila man taves, kad tau tokioj aplinkoj tenka gyventi:-)
Aha, vyrams nerupi svoris, kurgi ne -meluoja. Tos, kurios turi vyra Mergeles zenklo zino, kad jam rupi jos svoris. Mano vyras Mergele, jam visos, kurios sveria daugiau negu 55kg storos apsileidusios kabilos. Jis savo eks paliko, nes ta eme 59kg sverti. Savo mama stora karve vadino kol ta iki 55kg nesulieknejo, Baisiai nekencia storu moteru, tiesiog gatveje aptarineja eidamas su manimi. Jei jis butu koks diktarorius tai badu priverstinai lieknintu moterys, o tos, kurios atsisakytu - susaudytu, pats man taip pasake.
Laimei, kad mano svoris gan pastovus, as visada ir be jo prisiziuredavau save, tad man gerai. Vaiku jis nenori ir nemegsta, o man vaikai tiek pat rupi, kaip sunui penkta koja.
Bent man gyvenime neteko sutikti vyro, kuriam patiktu storos. O, darbe vyrai isvis bjaurus, kaip ant savo zmonu ir draugiu varo, tos nescios pastorejo tai jas karvemis vadina, isdavineja su lieknom kolegem darbe - slykstu man. As nesu nusistaciusi pries apkunias moterys visiskai.
Vyrams del porno ir madu zurnalu eros praplautos smegenys jie nori visur matyti tik lieknas, o patys daznai buna su amzinais dekretiniu pilvais, nutuke. Na, apie saviski to negaliu pasakyti, jis pats nuolat seka savo svori, o 4cm skuros ant pilvo jam jau lasiakai vaidenasi.
Ech, sunkus moteru gyvenimas, o vyrams viskas ant lekstutes, viskas pagal juos, vyrai valdo, o moterys tik kencia, lenda vyrams i subines, pirma mama nencyja ir islepina, viskas ant gatavo, o paskui zmona aptarnauja - vyrams rojus.
Atleiskit kad klausiu kementatore "lorah" kokiomis pozomi ssvoris krenta labiausei? :)
ne velnio, kai pradejau nuolat gyventi su pastoviu partneiu ir myletis 2-3 kartus per diena, tai ne tik, kad nesumazejo svoris, bet atvirksciai abu pastorejom... Priezastis- po gero sekso norisi gerai pavalgyti ir dazniausiai neislipant is lovos :D
tikra tiesa,man labai padejo sumazinti kuno apimtis...bet reikia tokia terapija naudoti pastoviai...:)))
Naujas komentaras