Seksas keliantis pasibjaurėjimą

 
2 komentarai
Čikagos universiteto seksologai apklausė 5000 pilnamečių abiejų lyčių amerikiečių, kas labiausiai erzina sekso metu.

Egoizmas (34 proc.)

Ne bet koks, o vyriškas. Damoms ypač nepatinka, kai partneris, išnaudojęs visą savo organizmo genetinę medžiagą, mano, kad savo pareigą jau atliko, ir po viso šio veiksmo ima ir užmiega.

Mitiško taško G paieškos (31 proc.)

Kokias kančias reikia iškentėti moterims, kurios turi šaltakraujiškai iškęsti šio taško paieškas – tai tiesiog nepakenčiama! Valandų valandas išversti moterį iš vidaus, ieškant superorgazmo – tikrai netinkamas būdas sujaudinti moterį. Beje, daugiausiai dėl G taško paieškų kenčia moterys nuo 21 iki 35 metų.

Atsiliepimas į mobiliojo ryšio telefono skambutį (29 proc.)

Kai kurie, nemokantys sustoti dirbti vyrai, net ir sekso metu galvoja apie darbą, atsakinėja į skambučius arba prisimindami, kad pamiršo paskambinti verslo partneriui. Dauguma apklaustųjų mano, kad tokiems „verslininkams“ reikia nurėžti visus pasididžiavimus ir palikti telefoną, kuris šiems vyrams pats savaime teikia malonumą.

Per garsus dejavimas (22 proc.)

Abiejų lyčių apklaustieji draugiškai sutarė, kad dejonės ir šūkavimai ne tik iššaukia juoką, bet ir ne juokais suerzina. Ypač išveda iš kantrybės įvairūs porno pasisakymai: „O-o-o ja ja, das ist fantastish!“ arba „Mažule, aš jau tavyje!“, „Taip, pajusk mane!“, „Tu gerai čiulpi".

Tualeto lankymas pačiu intymiausiu metu (19 proc.)

Toks keistas „išpuolis“ labai atitraukia dėmesį bei stebina, ir net nėra kaip jį pakomentuoti.

Moteriškos krūties „čiunkimas“ (16 proc.)

Moterims nepatinka, kai vyras glamonių metu pradeda čepsėdamas ir leisdamas panašius garsus glamonėti krūtis. O šis nemalonus pojūtis kyla dėl to, kad moterims tai asocijuojasi su iškrypėlišku mažylio maitinimu.

„Padarom tai greitai“ (9 proc.)

Seksas nemėgsta sprinterių. Bent jau iš moteriškos pusės.

Mačo apraiškos (8 proc.)

Mačo įvaizdis traukia daugiau vyrus, nei kad moteris, kurioms seksas stiliumi „aš – laukinis žvėris“ dažniausiai reiškia grubumą, o ne aistrą. Tai patvirtinant, apklaustos moterys prisipažino, kad joms trūksta vyriško švelnumo ir glamonių.

„Purvinas“ seksas (5 proc.)

Nešvankūs keiksmai lovoje mažai ką traukia, ypač, tai erzina moteris.

Galima pastebėti, kad šiame sąraše daugiausiai priekaištų yra iš moterų pusės vyriškajai giminei. Gal jūs papildytumėte priekaištų sąrašą moterims sekso metu?

Suaugusiems.lt

Kas Jus labiausiai erzina sekse?
 
Komentarai (2)
Teisingas pastebėjimas Liuts
"Čikagos universiteto seksologai apklausė 5000 pilnamečių ABIEJŲ LYČIŲ amerikiečių, kas labiausiai erzina sekso metu." ir po to kiekvienam apibūdinime vis pridedama, kad tai nepatinka moterims... Labai jau į vieną lytį nukreipiantis straipsnis :]
Naujas komentaras