Seksas mašinoje

porele-masinoje-55705ea6ab369.jpg
 
Ne viena pora gali patvirtinti, kad kartais seksualiniame gyvenime įsivyrauja rutina ir norisi kažko, kas dar nepatirta, neišbandyta. Tokiu atveju poros dažniausiai griebiasi naujų sekso pozų, tačiau pamiršta tai, kad įprastos vietos pakeitimas, kurioje galima mėgautis meilės žaidimais, yra labai svarbus aspektas. Tam idealiai gali pasitarnauti seksas mašinoje, kuris akimirksniu gali įnešti naujų spalvų į jūsų intymų gyvenimą. Šiame straipsnyje pateikti keli patarimai, kurie padės seksą mašinoje paversti nepamirštama patirtimi ar net nepakeičiamu ritualu jūsų poros gyvenime.

Automobilis


Be abejonės, seksui mašinoje idealiausiai tiktų erdvus, didelis automobilis, kuriame galėtumėte jaustis laisvai ir nevaržomai. Mylėjimasis mažame automobilyje gali tapti nemenku iššūkiu, kuris ne tik sukurs diskomfortą jums abiems, bet ir gali būti priežastis nepavykusiam seksui. Todėl jei kito pasirinkimo neturite ir norite išbandyti visa tai, patartina meilės žaidimais užsiimti nuošalioje vietoje ant mašinos kapoto ar bagažinės. Beje, nereiktų pamiršti, kad ir koks didelis automobilis bebūtų, tiek vietos, kiek jūsų miegamajame, ten nebus, todėl iš anksto pasirūpinkite tuo, kas garantuotų didesnį komfortą. Seksu geriausia užsiimti ant galinės automobilio sėdynės. Pristumkite priekinės sėdynės tam, kad gale būtų kuo daugiau vietos. Taip pat atsikratykite automobilyje esančių nereikalingų daiktų, kurie sekso metu tik trukdytų.


Vieta ir laikas


Seksas mašinoje puikus tuo, kad jis galimas bet kurioje jums patinkančioje vietoje ir bet kuriuo metu, kada tik to jūs ir jūsų partneris užsigeisite. Priklausomai nuo to, ar norite didesnės rizikos būti užtikti, ar mažesnės, pasirinkite vietą, kuri atitiktų jūsų keliamus reikalavimus. Jei tuo užsiimsite pirmą kartą, pradžiai rekomenduotina pasirinkti nuošalesnę vietą, pavyzdžiui, atokesnį miško keliuką ar stovėjimo aikštelę. Taip pat žymiai mažesnė tikimybė būti pastebėtiems yra naktį, todėl šiuo paros laiku galite rinktis ir ne tokią nuošalią vietovę, kaip kelkraštį ar skersgatvį. Norint vakarą paversti labiau romantišku, puikiai tiks ir vieta prie ežero, kur ne tik galėsite pasigrožėti mėnulio nutviekstu vandeniu, bet ir smagiai paišdykauti. Vietų pasirinkimas tikrai platus, tiesiog nebijokite jų išbandyti. 


Pozos 


Automobilyje tikrai neišbandysite visų pozų, kurios paminėtos Kamasutroje. Patogiausia sekso poza, kurią galite išbandyti tiek ant priekinės mašinos sėdynės, tiek ant galinės – jojikės poza.  Vyrui tereikia sėdėti, o moteriai apsižergti jį ir atsiklaupusiai slysti aukštyn - žemyn jo šlaunimis, pačiai reguliuojant tempą. Pasirinkus šią pozą, nebijokite seksu užsiimti ir dieną, kadangi ji mažiausiai aplinkinių pastebima poza iš visų. Be jos, puikiai visiems žinoma šuniuko poza yra tai, ką dar galite išmėginti automobilyje. Norint ją įgyvendinti jau reikės galinės mašinos sėdynės ir gana nemažai vietos. Moteris atsiklaupia ant keturių, o vyras įeina jai iš nugaros. Ši poza padeda bene greičiausiai pasiekti orgazmą bei stimuliuoja moters G tašką. Į tinkamiausių pozų mašinoje sąrašą patenka ir klasikinė misionierius poza, kai vyras yra ant viršaus. Tačiau jai taip pat reikalinga gana nemažai vietos, todėl ją bandykite ant galinės mašinos sėdynės. 

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras