Seksas, miestas ir... seksas

 
3 komentarai
Turbūt kiekviena moteris yra mačiusi bent vieną „Sekso ir miesto“ seriją. Kritikai teigia, kad šis serialas skatina poligamiją ir materializmą, tačiau moterims šis serialas – ne tik būdas atsipalaiduoti, bet ir paskata permąstyti santykius, dažna moteris, žiūrinti šį serialą, tapatina save su serialo herojėmis. Kaip bebūtų, kritikai mano, kad šis serialas skatina neatsakingą seksą.

Kaip yra iš tikrųjų?

Apklaustos 945 moterys: 466 žiūrėjusios  šį serialą ir 479 nežiūrėjusios.

Pasitenkinimas lytiniais santykiais

Visų moterų buvo klausiama, ar jos patenkintos savo lytiniu gyvenimu. Rezultatai buvo panašūs: 43 procentai žiūrėjusių serialą teigia, kad yra patenkintos lytiniais santykiais, ir 46 nežiūrėjusių serialo teigia, kad yra patenkintos savo seksualiniu gyvenimu.

Sekso žaislai

44 procentai moterų, žiūrėjusios „Seksas ir miestas“ serialą, teigia, kad kartais naudoja sekso žaisliukus, ir joms tai atrodo natūralu. Beveik 2 kartus mažiau moterų, kurios nežiūrėjo šio serialo, teigia naudojančios sekso žaislus. "Sekso ir miesto" heroja Šarlotė naudojo "kiškučio" tipo vibratorių.

Kiek iš jų „piktnaudžiavo“ kaklo masažuokliais ir naudojo juos kaip vibratorius, nėra žinoma, žadama apklausti moteris ateityje (vienoje „Seksas ir miestas“ serijoje Samanta atėjo į parduotuvę grąžinti „brokuotą vibratorių“, ir jai pasakė, kad tai – kaklo masažuoklis).

„Kito ryto“ tabletė

Dvigubai daugiau moterų, žiūrėjusių šį serialą, yra gėrusios skubiosios kontracepcijos tabletę po nesaugių lytinių santykių: 34 procentai žiūrėjusių „Seksas ir miestas“ ir 18 procentų nežiūrėjusių.

Santuoka

38 procentai „Seksas ir miestas gerbėjų“ – susituokusios, tuo tarpu nežiūrinčios šio serialo pirmauja šioje srityje – net 58 procentai apklaustųjų susituokusios.

Sunku pasakyti, ar tai – sutapimai, ar iš tiesų serialas skatina moteris turėti poligamiškus santykius ir nesaugius lytinius santykius. Išvada peršasi tik viena – patarti visoms žiūrovėms kritiškiau vertinti tai, kas rodoma TV ekrane.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
nu jau ne :) paziurejusios visos nusipirko vybrikus ir pradejao daugiau sekso zaidimu ipainioti, o nepaziurejusios ir toliau misionieriaus poza varo :)
A jo
Greiciau jau priklausomybe atvirkstine - nepatenkintos seksualiniu gyvenimu ziuri sita seriala, o patenkintos turi ka veikt ir be teliko :D
Naujas komentaras