Seksas Senovės Romoje: didelės varpos ir alergija spermai

ur64d0rgthl208ypjxvm.jpg
 
1 komentaras
Šiais laikais dažnai sakoma, kad gyvename visiško "ištvirkimo" amžiuje. Vis dėlto kai kurių dalykai mums dar atrodo tabu. Arba, derėtų sakyti, JAU atrodo tabu. Senovės Romoje, atrodytų, jokios ribos nebuvo jaučiamos, o imperatoriai buvo tie žmonės, kurie sau leisdavo ištvirkauti tiek, kiek leisdavo vaizduotė.

1. Seksas Senovės Romos mene ir literatūroje buvo įprastas dalykas. Ovidijus kartą rašė, kad jis atsisakantis dangaus be sekso, nes moteys yra daug saldesnis pragaras.

2. Viena freska Pompėjoje vaizduoja jaunuolį, kurio varpa tokia didelė, kad ją reikia prilaikyti virvėmis. Vaisingumo ir derlingumo dievo Priapo varpa taip pat milžiniška, kai kuriose freskose jis vaizduojamas su didele stačia varpa.

3. Vyrai apie savo meilės nuotykius dažnai girdavosi pirtyje ar kitose viešose vietose. Rašytojai nebuvo drovūs: savo kūriniuose veikėjų vardų nekeisdavo.

4. Yra įrodymų, kad romėnai kaip prezervatyvus naudojo aliejumi suteptas gyvūnų pūsles. Moterys tikėjo, kad sperma, patekusi į makštį, gali sukelti čiaudulį arba kosulį.

5. Romos imperatorius Kaligula turėjo keturias žmonas. Kartą jis išprievartavo savo seserį ir privertė ją ištekėti už savo meilužio. Permiegojęs su svetima moterimi, jis draudė jai turėti lytinių santykių su savo vyru.

6. Kai kurie rašytiniai šaltiniai teigia, kad Romos imperatorius Neronas turėjo lytinių santykių  su savo motina, o  vėliau įsakė ją nužudyti. Jo įsakymu buvo nužudyta daug jo giminaičių, net ir savo nėščią žmoną jis privedė prie mirties.

7. Tiberijus Kaprijoje pastatė ramybės namus, papuoštus nepadoriomis statulomis ir paveikslais. Valdovas mėgo stebėti, kaip vaikai santykiauja trise. Imperatoriaus nurodymu buvo įrengtas baseinas, kuriame jis plaukiojo su mažais nuogais berniukais. Jie turėdavo žaisti su senstančio ištvirkėlio genitalijomis. Tiberijus taip pat turėjo polinkį žudyti nekaltas merginas.

8. Daugelyje miestų buvo viešnamiai-tavernos, net ir kai kurios pirtys atliko dvigubą funkciją: žmonės galėjo ten ne tik nusiprausti, bet ir...

9. Lytiniai organai senovės romėnams neatrodė kažkas nepadoraus. Kai kurie žmonės net kolekcionuodavo standžios varpos formos amuletus.

10. Vyrai dažnai turėdavo lytinių santykių su kitais vyrais pirtyse. Moterys, (dažniausiai-prostitutės) darančios oralinį seksą, buvo laikomos nešvariomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Viena iš Romos imperijos žlugimo priežasčių ir buvo ribų neturėjimas...
Naujas komentaras