Seksas telefonu

 
1 komentaras
Seksas telefonu nepastebimai įėjo į mūsų kasdieninį gyvenimą, ir akivaizdu, pasiliko ilgam. Kas vis dėl to, tai per paslauga? Kodėl ją taip mėgsta vyrai?

Pasak psichologų seksas telefonu - du neišvengiami ir mistiniai dalykai vyro gyvenime. Žinoma, dar galima būtų įvardinti ir kitus dalykus, tokius kaip sveikata. Juk seksas - tai ir yra sveikata. Tiktai fiziškai ir dvasiškai sveikas žmogus gali spinduliuoti seksualumu prieš kurį sunku atsilaikyti.

Lakios vaizduotės žaismas - tai esminis sekso telefonu dalykas. Be to tai puiki galimybė įgyvendinti visas savo seksualines fantazijas, bei norus. Pokalbio scenarijus priklauso tik nuo skambinančiojo, todėl reikėtų drąsiai reikšti savo fantazijas. Svarbiausia - tas malonumas nereikalauja milžiniškų pastangų. Tik surinkti telefonu numerį ir "moteris prie tavo kojų".

Žinoma galima nueiti ten, kur galima būtų susipažinti su mergina arba "nusipirkti" ją valandai. Tačiau, greičiausiai tik kalbantis telefonu apie seksą pavyks realizuoti visas seksualines fantazijas. Valanda su "perkama" mergina neleis visiškai atsiskleisti vyriškoms fantazijoms ir atsiverti pirmą kartą matomai moteriai. Pagaliau sunku save įsivaizduoti "mačo" jei iš tiesų toks neesate.

Ne mažiau svarbu, kad seksas telefonu visiškai nepavojingas, nereikia naudotis prezervatyvais, baimintis kažkokių venerinių ligų ir panašiai.

Svarbu nepamiršti to, kad jei seksas telefonu jums taps svarbesnis už "gyvą" seksą, greičiausiai, gali nebepavykti seksas su realia moterimi. Seksas telefonu - žaidimas suaugusiems, bet kai kurie vyrai per daug rimtai ir atsakingai jį žaidžia.

Parengta pagal: independent.co.uk

 
Komentarai (1)
Manau dabar seksas telefonu yra kultūros dalis, kai visi vyrai emigrave. Keliai du - paskambinti savo vyrui ir kalbeti erotiskai arba sesti prie kompo ir uzsiimti sex per skype
Naujas komentaras