Seksas telefonu neatstoja realių santykių

 
Per pastaruosius dvidešimt metų tokios technologijos kaip kompiuteriai, video kameros ir mobilieji telefonai labai ištobulėjo ir visiškai pakeitė žmonių bendravimą, intymių santykių plėtojimą.

Vis dėlto, naujausi tyrimai atskleidžia, kad seksualiniuose santykiuose nėra jokio pakaitalo, kuris dienos pabaigoje atstotų fizinį, akis į akį kontaktą.

Diana Kholos Wysocki iš Nebraskos universiteto ir Cherilė Childers iš Washburno universiteto ištyrinėjo neištikimybės internetu ir telefonu atvejus – kai siunčiamos atviros intymaus turinio SMS žinutės ir elektroniniai laiškai.

Seksas telefonu yra dar visai naujas fenomenas, kai suaugusieji fotografuojasi apsinuoginę, siunčia savo nuotraukas ir atviras intymias žinutes kitam suaugusiam žmogui,  siekdami jį sujaudinti ir užmegzti seksualinius santykius.

Tuo pat metu, internetas neištikimybę padarė dar lengviau įgyvendinama.

Siekiant ištirti abu, ir sekso telefonu, ir neištikimybės atvejus, bei suprasti, kaip žmonės naudojasi internetu, ieškodami sekso partnerių, Wysocki ir Childers  patalpino tyrimą internetiniame tinklalapyje, kuriame susituokę žmonės ieško sekso partnerių už santuokos ribų.

Iš viso į klausimus apie naudojimąsi internetu, seksualumą realiame ir virtualiame pasauliuose, jausmus ir lytinius santykius atsakė 5 187 suaugę žmonės. Tyrėjos pastebėjo, kad respondentų nedomino santykių palaikymas tik virtualioje erdvėje. Internetą jie naudojo tik kaip priemonę susirasti partnerius susitikinėjimui ar vienos nakties nuotykiams.

 „Kol socialiniai tinklapiai yra vis dažniau naudojami kontaktams užmegzti, žmones vis dar labiau domina partneriai realiame pasaulyje. Panašu, kad kažkuria santykių prasme mums būtinai reikia fizinio, akis į akį kontakto. Vienas iš paaiškinimų yra tai, kad žmonės yra bendruomeninės būtybės“, - užbaigė tyrėjos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras