Sekso dao: Rytų išminčių patarimai

kartu_1.jpg
 
1 komentaras
Amžina jaunystė, daugybiniai orgazmai ir keletą valandų trunkanti erekcija – ar išties Rytų išminčiai žinojo, kaip to pasiekti?

Tantra, in ir jan, fengšu ir panaši „mistika“ pas mus jau spėjo ne tik išpopuliarėti, bet ir įkyrėti, taigi norisi juos palikti namų šeimininkėms bei egzotinės literatūros gerbėjams. Bet visas pokštas – tame, kad Rytai yra pernelyg subtilus dalykas, kurio negalima tiesiog atmesti kaip „neveiksmingo“. Visa išmintis veikia ne vieną šimtmetį, tiesiog ar mokame ją įvertinti pakankamai gerai? Pasidomėkite seniausiomis tiesomis dar kartą – ir, neabejojame, patirsite naujų atradimų. 

Šį kartą šnektelėkime apie daoizmą. Jo atstovai nemėgsta mokyti ir iš aukšto skelbti savo tiesų. Jie stebi aplinką, daro išvadas ir sako tiesiai šviesiai: dao, kurį galima paaiškinti žodžiais – tai jau visai nebe dao. Bet dao meilės reikaluose galima kuo puikiausiai įgyvendinti ir nedaugžodžiaujant.

Kas turi santykių, gyvens ilgai ir linksmai.
Apie 300 m pr. Kr.

Šiandieninė traktuotė. Sekso kupinas gyvenimas ne šiaip sau džiugina. Jis iš tiesų pailgėja – todėl, kad hormonas oksitocinas, išsiskiriantis lytinio akto metu, padeda ląstelių regeneracijai. O tuo pačiu ir leidžia palaikyti formą – širdies susitraukimų pulsas orgazmo metu padidėja iki 110 - 180 tvinksnių per minutę, o per valandą sudeginama iki 360 kcal. Beje, čia vertėtų prisiminti ir senokai beminėtą hormoną DHEA, kuris padeda geriau jaustis ir sumažina širdies ligų pavojų.

Metodai. Sekso troškimą galima palyginti su alkio jausmu. Viena nedidelė užuomina gali jį labai sustiprinti. Moteris gali sujaudinti ir vizualiniai dirgikliai (pavyzdžiui, gražus partnerio kūnas), tačiau kur kas greičiau joms suveikia tai, kas pasiekia ausis. Taigi jei jūs negalite pasigirti sodriu, vyrišku balso tembru, kalbėkite su partnere tyliai, bet užtikrintai, pasitikėkite savimi, sudominkite ir gundykite.

Tas, kuris moka sulaikyti sėklą 10 kartų per lytinį aktą, išmoks geriau girdėti, matyti, ir taps nemirtingu.
Apie 300 m. pr. Kr.

Šiandieninė traktuotė. Iššauti gausiau, ypač jai ant veido – slapta daugumos vyrų svajonė, gimusi prisižiūrėjus pornografinių filmų. Ejakuliacija po ilgo sekso, kaip teigia kinų autorius ir patvirtina šiandienos medikai – puiki profilaktinė priemonė nuo prostatos vėžio. Beje, dažna ejakuliacija – taip pat naudinga. Ir, kas dar įdomu, – seksas be prezervatyvų (jei abu partneriai sveiki ir ištikimi vienas kitam) naudingas abiems partneriams, kadangi įvyksta labai svarbus apsikeitimas organizmui naudingomis medžiagomis.

Metodai. Rytų meilės reikalų meistrai daug rašė apie tai, bet pats paprasčiausias ir lengviausiai įsimenamas būdas atrodo taip: „Kai artėjama prie taško, nuo kuri kelio atgal nėra, truktelėkite sėklides, jau įėjusias kur reikia, žemyn“. Tai puikus būdas atidėti ejakuliaciją.

Kas moka kontroliuoti ritmą, bus sekso meistras
Apie 350 m. pr. Kr.

Šiandieninė traktuotė. Porai mylintis vyrams kinai patardavo veikti tokiu principu: atlikti devynias ne pačias stipriausias frikcijas, ir tada – vieną gilią. Dėl skaičiaus labai patikimų ir tikslių duomenų nėra, bet akivaizdu, kad kaitaliojant negilius ir gilius įsiskverbimus galima pasiekti įspūdingų rezultatų. Visų pirma, tai padeda kontroliuoti ejakuliaciją. Antra, pati jautriausia moters makšties dalis – pirmasis jos trečdalis, ir negilios frikcijos padeda ją stimuliuoti efektyviau, o jas keičiančios gilios leidžia pasiekti tašką G.

Metodai. Kaitaliokite negilias frikcijas su giliomis, bet verčiau nesusigundykite mintimi jas skaičiuoti. Tai atitrauks nuo kur kas malonesnių minčių. Apskritai į ritmą nesusikoncentruokite, ne jis, o pats kaitaliojimo faktas čia svarbiausia. Taigi tiesiog atsipalaiduokite, venkite pernelyg monotoniškų judesių ir improvizuokite.

Tas, kas moka glamonėti savo kūną, daro tai stipriau, o bendrose glamonėse atranda save.
Apie 295 m. pr. Kr.

Šiandieninė traktuotė. Ne kartą mokslininkai įrodė, kad masturbacija gerina seksualines funkcijas ir stiprina organizmą. Be to, reguliari masturbacija mažina prostatos vėžio riziką ir gali ypatingai paįvairinti seksą su partnere.

Metodai. Save pamaloninti moka kiekvienas vyras. Ir, ko gero, kiekvienas mano, kad daro tai tobulai ir... greitai. Nes nuo vaikystės yra įpratę pasitenkinti kuo skubiau – kol niekas iš namiškių neįėjo į kambarį. Tuo tarpu svarbiausia čia – nepamiršti, kad skubėti tikrai neverta. Atsipalaiduokite, skirkite laiko sau. Pajutę artėjantį orgazmą pasistenkite jį sulaikyti mintimis. Atsikvėpkite keletą sekundžių ir – vėl pirmyn. Keiskite ritmą, kaitaliokite rankas. Apskritai masturbacija – viena pagrindinių priemonių tiems, kas nori pasitreniruoti pailginti lytinio akto trukmę.

Tas, kas kvėpuoja kaip vaisius įsčiose, prisipildo jan.
Apie 300 m. pr. Kr.

Šiandieninė traktuotė. Jūs lyg ir žinote, kaip kvėpuoti fizinio krūvio metu. Juk niekam nešaus į galvą iškvėpti keliant štangą. Arba sulaikyti kvėpavimą bėgant. Sekse galioja tie patys principai. Gilus kvėpavimas atpalaiduoja, padeda gauti daugiau deguonies. Be to, egzistuoja ryšys tarp kvėpavimo technikos ir gebėjimo reguliuoti ejakuliaciją bei patirti daugybinius orgazmus. Vyrai, kurių galvos skausmas – priešlaikinis sėklos išsiveržimas, dažnai susijaudinimo metu linkę kvėpuoti trumpai, trūkčiojančiai. Tie, kurie kontroliuoja ejakuliaciją ir patiria daug orgazmų, dažniausiai kvėpuoja giliai ir tolygiai.

Metodai. Dauguma žmonių yra įpratę kvėpuoti paviršutiniškai, naudodami tik krūtinės ląstą. Kai kvėpuojama būtent taip, į plaučius patenka tik nedidelis kiekis deguonies. O kvėpuoti reikėtų pradedant nuo pilvo – tada viskas vyks sklandžiau. To moko visuose jogos užsiėmimuose. Pamėginkite ir jūs sekso arba masturbacijos metu susikoncentruoti į kvėpavimą. Jei išmoksite kvėpuoti taisyklingai, ženkliai sumažės tikimybė patirti priešlaikinę ejakuliaciją. Jūsų galimybės bus... hm... galima pasakyti, beribės.

Kas geria moters syvus, tą ligos apeis.
Apie 250 m. pr. kr.

Šiandieninė traktuotė. Kinai turėjo omeny ne tik makšties sultis, bet ir seiles, ir net motinos pieną. Taigi jei tik turėsite galimybę – įtraukite visa tai į meilės žaidimus. Tiesa, tokia praktika visiškai saugi ir naudinga tik tuo atveju, jei turite nuolatinę partnerę ir nė vienas jūsų neserga lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Beje, kad apsikeisti seilėmis bučinio metu yra naudinga, įrodyta moksliškai. Seilės naikina burnoje daugybę bakterijų, taigi stiprina imunitetą.

Metodai. Kaip jau minėta, kunilingas bus į sveikatą tik tuo atveju, jei partnerė nuolatinė. Su atsitiktine partnere daryti tai nesaugu. Eksperimentuokite, tobulinkite savo meilės techniką ir tyrinėkite vienas kito kūną, nes visa tai ne tik malonu, bet ir naudinga.

Tas, kas prieš seksą juda kaip vėžlys, sekso metu bus stiprus.
Apie 350 m. pr. Kr.

Šiandieninė traktuotė. Ne kartą esate girdėję, kad sekso metu svarbi kiekviena kūno dalis. Kūno lietimas, glamonės ne mažiau svarbi sekso repertuare, nei įsiskverbimas. Todėl neskubėkite. Pasak seksologų, testosteronas vyro organizme išskiriamas ir prieš seksą, ir sekso metu, ir po sekso. Taigi kuo trumpesnė bus preliudija, tuo sekso metu vyras bus... silpnesnis.

Metodai. Ir vyrams, ir moterims seksas kartkartėmis šiek tiek nusibosta. Taip nutinka dėl jo monotoniškumo. Visiems pasitaiko pamiršti, kaip nuostabu leisti laiką bandant pažinti partnerio kūną, o ne tik tiesiu taikymu einant prie seniai pažįstamų ir žinomų erogeninių zonų. Taigi elkitės išmintingai ir nenuvertinkite įžangos. Ji būtina ne tik romantinėms scenoms ekrane, bet ir jums, gyvenime.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Protingas straipsniukas ;)
Naujas komentaras