Sekso dienoraštis

 
6 komentarai
Žurnalistė Arianne Cohen, rašydama savo naująją knygą „The Sex Diaries Project“ apklausė šimtus paprastų britų ir paprašė, kad šie vestų intymų savo seksualinio gyvenimo dienoraštį.

Pamačiusi rezultatą žurnalistė negalėjo patikėti savo akimis – dienoraščiuose patys įvairiausi žmonės, nuo nusivylusio tėvo iki aistringos močiutės, atvirai pasakoja apie savo intymias mintis, lūkesčius ir realybę. Pateikiame kelias ištraukas.

52 metų amžiaus močiutė iš Kento, kuri ilgisi aistringo gyvenimo su savo vyru ir trokšta, kad ją nurengtų jos dukros draugas.

PENKTADIENIS

9 val. 23 min. Ką tik atsitrenkiau į savo jaunesnės dukros draugą Adonisą, kuris tuo metu išeidinėjo iš dušo. Jis buvo prisidengęs tik rankšluosčiu ir man nusišypsojo. Manau, kad tas vaikinas slapta trokšta manęs.

11 val. 45 min. Pro virtuvės langą stebiu savo vyrą Samą. Mes susituokę jau tris dešimtmečius. O, kad jis rūpintųsi manimi taip, kaip susikaupęs rūpinasi savo gėlėmis.

17 val. 48 min. Kepsnys pašautas į orkaitę. Pradėjau mąstyti, kaip man vėl tapti žmogumi? Daugybę metų šiai šeimai aš buvau šeimininkė, draugė, pagalbininkė, virėja. Aš nebežinau kas esu iš tiesų. Tikrai nebeesu ta mergaitė iš vestuvinės fotografijos, tačiau dar neesu ir sukriošusi senutė. Trokštu dėvėti ryškias sukneles ir mylėtis su Samu laukuose, kaip mes tai darydavome kadaise.

22 val. 29 min. Visi sugulė į lovas. Tikriausiai Samas yra teisus – platoniški ir pagarbūs santykiai nėra blogai.

01 val. 36 min. Aš vis dar nemiegu. Prisimenu, kokie mes su Samu buvome jauni ir kaip stengdavomės išnaudoti kiekvieną akimirką ir galimybę pasimylėti.

ŠEŠTADIENIS

13 val. Samas ir aš stovime milžiniškoje prekybos centro eilėje. Mes niekada nesiginčijame, tačiau šiandien visos sukauptos emocijos „sprogo“, kai aš mėginau įtikinti jį įsigyti ryškius marškinėlius, kokius jis dėvėdavo jaunystėje.

13 val. 30 min. Aš verkiau visą kelią namo. Samas man aiškino, kad esu neaistringa ir nelaiminga. Jis supyko ir pasakė, kad niekada nebūdavo tas, kuris atvirai demonstruoja jausmus, tad kodėl aš staiga užsimaniau iš jo meilumo? Aš nebežinau ką daryti. Visi tie prisiminimai. Man trūksta malonumų.

14 val. 38 min. Džiaustau skalbinius. Nenuostabu, kad Samas manimi nebesidomi. Kodėl aš vis dar dėviu savo motinos laikų apatinius?

SEKMADIENIS

11 val. 17 min. Adonisas įėjo į virtuvę, tik su džinsais ir be marškinėlių! Jis priėjo prie manęs, pabučiavo man plaukus ir pasakė: „Aš tave myliu“. Jis visą laiką man rašinėja trumpąsias žinutes telefonu. Tiesa, tai tik juokeliai. Samui to nepasakojau, nes nenoriu nemalonumų. Tam vaikinui aš jaučiu daugiau nei tik simpatiją.

PIRMADIENIS

10 val. 35 min. Ruošiuosi susitikimui su senais mokyklos draugais. Tokiomis progomis mes visi stengiamės kuo gražiau pasipuošti, apsilankyti grožio salonuose. Kitaip tariant, mėginame apgauti savo amžių.

11 val. 56 min. Aš apsirengusi. Adonisas man sako, kad atrodau per daug dalykiškai.

ANTRADIENIS

16 val. 12 min. Popietę praleidau su sena drauge, kuri praėjusią naktį neteko savo bičiulio. Kažkodėl pradėjau jaustis savanaude.

20 val. 17 min. Rašydama šį dienoraštį buvau priversta pasižiūrėti į savo jausmus, kuriuos slėpiau daugybe metų. Noriu, kad visą tai, ką jaučiu, žinotų Semas. Aš trokštu, kad jis mane paimtų ant rankų ir pasakytų, jog be manęs jis neišgyventų ir pasimylėtų su manimi taip, tarsi aš būčiau jam pats brangiausias dalykas pasaulyje. Suprantu, kad iš dalies negyvename seksualinio gyvenimo dėl mano kaltės. Kai gimė vaikai, aš susikoncentravau tik į juos ir pamiršau aistrą bei seksą.

TREČIADIENIS

16 val. 30 min. Samas parašė man elektroninį laišką, kad kitą trečiadienį jis rezervuoja staliuką tik mums abiem. Taip pat Adonisas man parašė komplimentą mobiliuoju telefonu, kad esu labai graži moteris.

20 val. 57 min. Rašyti šį dienoraštį buvo labai naudinga. Mano vyras nusipelno žymiai daugiau, negu aš jam daviau per šiuos metus. Aš pažadu, kad pasikeisiu.

41 metų savo žmoną apgaudinėjantis šeimos tėvas iš Londono.

TREČIADIENIS

08 val. 04 min. Pakeliui į darbą. Svarstau, ar moterys, su kuriomis važiuoju traukinyje, žiūrėdamos į mane mato „storą pagyvenusį vyrą“ ar „vyresnį vyrą su patirtimi“. Realybė sako man, kad teisesnis yra pirmas variantas, tačiau aš svajoju apie antąjį.

10 val. 30 min. Pardavimo skyriaus susirinkimas. Mane pagyrė ir mano pasitikėjimas savimi po daugybės mėnesių sugrįžo.

12 val. 10 min. Gavau žinutę telefonu iš Janie. Ji klausia, ar norėčiau ją ryt pamatyti. Seksas su mano žmona Jacqueline pablogėjo ir tapo labai retu po to, kai gimė vaikai. Tačiau spontaniškas seksas su Janie ir kitomis padažnėjo. Kiekvieną kartą grįžęs namo pas žmoną turiu kovoti su kaltės jausmu.

KETVIRTADIENIS

11 val. 54 min. Rachel iš žmogiškųjų išteklių departamento dėvi naujus marškinėlius. Su jais jos krūtys atrodo milžiniškos. Reikia susivaldyti ir nustoti vėpsoti į ją.

12 val. 30 min. Priėmiau Janie kvietimą. Seksas pietų metu mane labai jaudina. Tiesa po to kankina baimė, kad visi biure žino, jog išdavinėju žmoną.

20 val. Grįžau namo. Viskas gerai. Jaučiuosi laimingas savo gyvenimu. Mes su žmona galėtume gyventi atskirai, tačiau nė vienas iš mūsų negalėtų gyventi be vaikų.

PENKTADIENIS

17 val. 10 min. Bendradarbis sako, kad vyras negali mylėti savo žmonos, jei mylisi su kita moterimi. Ar tai reiškia, kad kiekvieną sykį, kai pagalvoju apie seksą su nepažįstama moterimi, demonstruoju, jog nebemyliu savo žmonos? Nesutinku.

21 val. 15 min. Mano gyvenimo planas – išsaugoti santuoką iki gyvenimo pabaigos. Mano žmona tikrai yra tas žmogus, su kuriuo noriu pasenti. Negaliu prižadėti, kad nustosiu užsiimti seksu su kitomis moterimis. Negaliu taip paprastai atsikratyti įpročio, kuriuo užsiiminėju 26 metus.

ŠEŠTADIENIS

10 val. 05 min. Mano skonis moterims paseno kartu su manimi. Atrandu, kad dabar man seksualios moterys virš 30 ir 40 metų amžiaus. Neseniai mylėjausi su 62 metų moterimi ir buvau apstulbintas, kokios puikios jos kūno linijos ir formos. Kartais savimi stebiuosi. Būdamas 20 metų maniau, kad lytinis gyvenimas baigiasi, kai tau sueina 40 metų.

22 val. 15 min. Žiūriu į pikantiškas fotografijas, kuriose aš ir mano buvusioji. Mes gulime nuogi pliaže. Šias fotografijas saugau, kad jų nepamatytų žmona. Klausiu savęs, ar tokios senos erotinės nuotraukos galėtų tapti skyrybų priežastimi?

SEKMADIENIS

07 val. 08 min. Sėdžiu su vaikais prie televizoriaus ir mes žiūrime animacinius filmukus. Šito neiškeisčiau į nieką kitą gyvenime.

07 val. 15 min. Vaikai atneša daug džiaugsmo, tačiau atima ir visą laisvą laiką bei gyvenimo spontaniškumą. Nesakau, kad mano vaikai skatina mane išdavinėti žmoną, tačiau visada norisi uždrausto vaisiaus.

PIRMADIENIS

23 val. 04 min. Jacqueline ir aš grįžome šiek tiek apsvaigę po vakarienės su draugais. Kad nepažadintume vaikų, mes pasimylėjome valgomajame ant sofos.

ANTRADIENIS

10 val. Paskambino mano geriausias draugas. Nėra nieko, ko jis apie mane nežinotų. Na, gal tik vienas... aš jam niekada nesakyčiau, kad noriu permiegoti su jo žmona.

17 val. 40 min. Pakeliui namo. Lateksiniais drabužiais apsirengusi mergina paduoda man striptizo klubo reklaminę skrajutę. Manęs ji nesužavi.

23 val. 17 min. Aš neturiu, ko prisipažinti. Apie seksą aš galvoju nuolatos ir nuolatos rizikuoju. Tačiau aš myliu savo vaikus ir žmoną. Aš suvokiu, ką aš darau, bet tai darau atsargiai. Turbūt tokių kaip aš – mažuma.

36 metų amžiaus išsiskyrusi moteris, kuri po 12 metų trukusios santuokos siekia susirasti naują vaikiną, kurį mylėtų.

ŠEŠTADIENIS

06 val. 30 min. Šįryt prabudau anksti, vėl jaučiuosi keistai – po daugiau nei dešimtmetį trukusios santuokos šalia nebebuvo mano vyro. Aš noriu, kad jis sugrįžtų, net jei mūsų šeima nebuvo tokia, kokia turėtų būti.

10 val. Du kartus skambino mano vaikinas. Jis kupinas entuziazmo. Mes jau metus kartu, tačiau jaučiu, kad mūsų santykiai ilgai netruks.

10 val. 15 min. Kartu su manimi gyvenančiai merginai prisipažinau, kad neesu tikra dėl savo vaikino. Ji man pasakė: „Nekvailiok“. Žinau, kad kvailioti yra blogai. Gerai yra jaustis mylimai, tačiau aš jo nemyliu.

12 val. 29 min. Aš vis dažniau pasiilgstu savo buvusio vyro. Tačiau mes nebebendraujame.

21 val. Svajonės man nebepadeda. Žinau tik tai, kad prabudusi šalia savo vaikino, jaučiuosi apgailėtinai.

PIRMADIENIS

07 val. 35 min. Vėliau susitiksiu su vaikinu. Aš jam vis kartoju, kad mūsų santykiai gali ilgai nesitęsti, tačiau jis manęs neklauso.

10 val. Mėginu dirbti. Kiekvieną dieną tikiuosi, kad mano buvęs vyras bent jau paskambins man. Aš pasiilgstu žiūrėjimo į jį ir apkabinimų. Aš jo pasiilgstu fiziškai. Darosi graudu, kai prisimenu kokia kartais jam būdavau negailestinga.

11 val. Paskambino mano vaikinas, kad patvirtintų pasimatymą vakare. Aš suvokiu, kad turėčiau mėgautis jo draugija ir seksu. Problema ta, kad aš dar nepasirengusi naujiems santykiams.

12 val. 43 min. Dar visai neseniai turėjau namą užmiestyje, vyrą ir neblogą darbą. Dabar aš turiu dalintis nuomojamu namu su kitais gyventojais Londone.

21 val. Atvyksta mano vaikinas. Jis nieko nelaukdamas pasiūlo man pavakarieniauti – alumi ir žemės riešutais.

ANTRADIENIS

08 val. 04 min. Vaikinas išvyko, o aš jaučiuosi serganti. Pasiimu laisvą dieną ir guliu lovoje gailėdamasi savęs.

10 val. 30 min. Jaučiuosi kalta prieš savo vaikiną, todėl pasiūlau jam atvykti ir šį vakarą. Tai tarsi užburtas ratas. Aš tiesiog turėčiau nutraukti santykius, bet neturiu pakankamai ryžto.

TREČIADIENIS

14 val. 29 min. Vaikinas išvažiavo. Aš vėl jaučiu kaltę.

20 val. 59 min. Paskambino buvęs vyras, norėdamas draugiškai pasikalbėti. To nebuvo jau labai seniai. Jaučiu tokius keistus ir stiprius jausmus, kurių nemoku aprašyti.

22 val. 26 min. Tai tikrai stebina, kaip paprastas kontaktas su buvusiu vyru gali mane vėl įkvėpti gyvenimui.

22 val. 27 min. Kodėl pasitikėjimas savimi taip greitai praeina?

KETVIRTADIENIS

10 val. 10 min. Vis mąstau apie praėjusio vakaro skambutį. Aš turiu pagaliau pamiršti buvusį vyrą, tik man neišeina.

14 val. Elektroniniai laiškai nuo vaikino ir vienas nuo buvusio vyro. Gal būt jis irgi manęs ilgisi?

ŠEŠTADIENIS

10 val. 56 min. Jaučiuosi kur kas geriau po buvusio vyro skambučio. Įdomu, kiek tai tęsis? Norėčiau, kad susitiktume savaitgalį pavakarieniauti, tačiau mano kvailos svajonės tikriausiai neišsipildys. Jis tikrai nepuls ant kelių ir neprašys sugrįžti.

SEKMADIENIS

17 val. 14 min. Paskambino buvęs vyras ir atšaukė mūsų susitikimą. Aš vėl jaučiuosi pasimetusi.

 
Komentarai (6)
briedas
Gywenimiška.:))
neidomu visiskai , apart ta mociute ))
Labai daug ką pasako psichologiškai tokie užrašsai..Norėčiau ir daugiau pasakityti, padėtų mano pačios rašomam viešam maniakės dienoraščiui :D
Lankos :D
pieva
Naujas komentaras