Sekso gidas didelėms mergaitėms

 
2 komentarai
Didžiojoje Britanijoje atlikus apklausą paaiškėjo, kad moterys, kurių svoris netelpa į grožio standartus, mylisi mažiau nei lieknesnės jų bendraamžės. Maža to, aiškinantis priežastis nustatyta, kad daugelį apkūnesnių moterų ir merginų nuo sekso sulaiko baimė apsinuoginti prieš partnerį.

Išties lieknos moterys, žvelgdamos į veidrodį, jaučiasi laimingesnės nei apkūniosios, nes šiandieninė žiniasklaida yra įteigusi, jog būtent liesas kūnas yra labiau geidžiamas. O tai reiškia, kad apvalesnių formų moterys yra mažiau linkusios į sekso eksperimentus ar apskritai mažiau mylisi. Jos nelinkę eksperimentuoti su sekso pozom (vyrauja įsitikinimas, kad misionieriaus poza - labiausiai lieknina), besirinkdamos apatinius labiau kreipia dėmesį ne į tai, ar jie seksualūs, o į tai, ar jie pakankamai lieknina. Visa tai gali gerokai nuslopinti jų geismą ir... iš tikrųjų turi visai nedaug ką bendro su tuo, ką iš tikrųjų apie savo moters kūną galvoja jos partneris.Lengva pasakyti, esą tereikia atsipalaiduoti ir pamilti save tokią, kokia esi. Tai išties suveiktų. Tačiau kaip tai padaryti? Kaip apkūniai merginai ar moteriai įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kad jos seksualinis gyvenimas įgautų daugiau spalvų?

1. Gardi vakarienė. Eiti į lovą tuščiu skrandžiu - daugelio apkūnių moterų siekiamybė, bet ne realybė. Todėl kad sąžinė negraužtų, jog ir vėl prisivalgei per daug, bet ir skrandis nebūtų tuščias. ruoškis romantiškam vakarui išmintingai: pagamink ar nusipirk lengvų užkandžių, kurie padės numalšinti alkį, bet pernelyg neapsunkins skrandžio, kad liktų energijos ir malonesniems užsiėmimams. Ypač tiks žaliosios salotos, žalios spalvos daržovės, gardink maistą imbieru ir cinamonu - taip organizmas gaus daugiau cinko, o šis mikroelementas sustiprina geismą. Toks maistas padės išlikti sveikai ir laimingai, o tai savo ruožtu pagerins ir seksualinio gyvenimo kokybę.

2. Seksualūs apatiniai. Taip, jie būtini. Ne paslaptis, kad net ir pats tokių daikčiukų pirkimo procesas maloniai jaudina ir teikia pasitenkinimą. Tik nereikia prisirišti prie minties, kad "seksualūs" - vadinasi, beveik nieko, t.y. siaurutės kelnaitės su juostele ir mažutė nėriniuota liemenėlė. Rinkis tai, kas tau tinka. Pavyzdžiui, dauguma vyrų tikina, jog subtiliai pridengtas kūnas atrodo paslaptingesnis ir gundo labiau. Taigi nėriniuoti naktinukai ar tunika - kaip tik tai, ko tau reikia. Tavo apatiniai turėtų išryškinti krūtinę ir lengvai pridengti neidealios formos pilvuką.

3. Seksas stovint. Jei bandei - turėjai pajusti, kad tokia poza išties "lieknina". Stovint kūnas atrodo stangresnis, taigi jausiesi labiau savimi patenkinta.

4. Seksas su kostiumu. Net jei nesate vaidmenų žaidimų gerbėjai, seksualūs rūbai ar kostiumai gali suteikti itin pikantiškų prieskonių jūsų meilės žaidimams. Tarnaitė, prostitutė, mokytoja, bosė - kaskart gali būti vis seksualesnė ir labiau išdykusi.

5. Pilvo šokis. Tai - ne tik Rytų egzotika dvelkiantis hobis, bet ir, kaip tvirtina jį išbandžiusios moterys, puikus būdas ieškant seksualumo savo moteriškai apvaliose formose. Užsirašyk į užsiėmimus šiandien - ir jau visai netrukus su savo kūnu galėsi jam rodyti tokius vaizdelius, kurie pranoks net profesionalių striptizo šokėjų pasirodymus. Nes tave jis myli ir akimis, ir širdimi!

6. Žiūrėk į savo kūną. Juokingas patarimas? Jei turi viršsvorio - anaiptol. Ne paslaptis, kad apkūnios moterys apskritai vengia žiūrėti į save veidrodyje. O turėtų. Nes tik iš pirmo žvilgsnio į akis krinta tai, kas netobula. Kuo ilgiau žvelgsi į savo kūną, tuo daugiau nuostabių, gražių dalykų jame pamatysi. Taigi pasigrožėk savimi kasdien bent 10 minučių. Nesvarbu, kad tavo rankos, užpakalis, pilvas ar šlaunys tau nepatinka. Bet negali nepastebėti, kad tavo pečių linija, krūtinė ar kaklas - nuostabūs. Ir dar. Daug dažniau nei manai tos vietos, kurių nuoširdžiai nekenti, tavo mylimąjį žavi ir gundo - juk nemaža dalis vyrų seilę varvina regėdami moteriškus apvalumus.

7. Kontroliuok savo mintis. Paradoksalu, bet taip tikrai yra: kuo mažiau kompleksuoji dėl savo netobulo kūno, tuo seksualesnė atrodai savo mylimajam. Todėl nesigėdyk to, ką turi, ir elkis lovoje drąsiai, būk tokia, kokia norėtum būti. Tai, kad tavo kūno yra kiek daugiau nei 90x60x90, dar visai nereiškia, kad negali sušokti striptizo, seksualiai nusirengti ar leisti jam stebėti, kaip glamonėji save. Jį varys iš proto ne tavo papildomi kilogramai, o drąsa ir atsipalaidavimas.

8. Tebūnie šviesa! Taip, tu tikrai neturėtum gėdytis mylėtis dienos šviesoje ar juolab prie įjungtos ryškios lempos. Tik jei vis dėlto jauti šiokį tokį diskomfortą, sufleruojame: atsistok taip, kad šviesa būtų už tavęs. Šis triukas nuo tavo silueto "nukirps" po keletą centimetrų iš visų pusių. Taigi jei nuo to pasijusi geriau - pirmyn!

9. Tegyvuoja retro! 50-ųjų metų mada buvo kurta tikroms moterims, toms, kurios turi ką parodyti. Semkis įkvėpimo iš šio aukso amžiaus ir rinkis Marilyn Monroe stiliaus apatinius rūbus, kopijuok burleskos judesius. Tai gali tapti tavo koziriu, nes šis menas sukurtas moteriškų formų moterims, o ne berniukiškos figūros modeliams.

10. Lobių medžioklė. Duok savo vaikinui kosmetinį pieštuką (arba skysto šokolado kremo, jei tik nori) ir paprašyk, kad apibrėžtų tas tavo kūno vietas, kurios jį labiausiai gundo, kurias jis nori matyti apnuogintas vėl ir vėl. Pažadame: tu tikrai nustebsi, ką jis pasirinks. O tau šis žaidimas padės suvokti, kad savo kūną tu vertini visiškai kitaip nei jis. Beje, ir kodėl gi to nepavertus seksualiu žaidimu? Savo vaikinui galėsi atsidėkoti tuo pačiu, pažymėdama tau labiausiai patinkančias jo kūno vietas. Tai įkaitins jus abu!

 
Komentarai (2)
10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
Baime apsinuoginti pries partneri, ir stambesnes moteris neturetu jaudinti. Jei jau partneris pas moteri lovoje, reiskia jam patinka ji :) Ivairiems vyrams patinka ivairios moterys. Vienems lieknos, kitiem stambios, su didele krutine, su maza krutine. Kiekvienas renkames pagal save :)
Naujas komentaras