Sekso „kaina“ – mažiausia istorijoje

 
10 komentarai
Sekso „kaina“ nukrito iki naujos rekordinės ribos. Psichologų teigimu tai lėmė teigiamas moterų požiūris į vienos nakties nuotykius ir nenoras prisiimti ilgalaikius įsipareigojimus.

Daugiau kaip 25 proc. jaunų moterų permiega su vyru jau per pirmąją susitikinėjimo savaitę. Dėl šios priežasties kitoms moterims kyla spaudimas, o taip pat keičiasi ir vyrų lūkesčiai, teigiama tyrimo išvadose.

„Sekso kaina apibūdina, kiek turi padaryti viena pusė, kad suviliotų kitą“, - sakė Kathleena Vohs, keletos mokslinių darbų apie „seksualinę ekonomiką“ autorė iš Minesotos universiteto.

„Čia turima omenyje ir nupirktas moteriai gėrimas, ir sužadėtuvių žiedas. Vyro elgesys priklauso nuo to, kiek daug pastangų moteris iš jo reikalauja. Tai štai kaip mes matuojame sekso kainą“, - pridėjo mokslininkė.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad visi 30 proc. jaunų vyrų santykiais laiko tik seksą ir jokios romantikos – jokio piršimosi, susitikinėjimo ar paiko susirašinėjimo SMS žinutėmis.

Markas Reugnersas, sociologas iš Teksaso universiteto, įspėja, kad jeigu sekso „kaina“ ir toliau išliks tokia maža, tai tik paskatins vyrų nenorą įsipareigoti.

„Strategijos, kaip priversti vyrą „įsimylėti“ paprastai duoda netikėtą priešingą rezultatą, nes vyrai taip elgiasi nedažnai“, - sako M. Reugnersas.

Jo nuomone, moterims dabar pats laikas pradėti elgtis santūriau ir susigrąžinti seksualinės galios pusiausvyrą savo naudai.

Jis prideda, kad jei moterys kolektyviai nuspręstų suglausti savo kojas, sekso „kaina“ staiga pakiltų ir moterys susigrąžintų kontrolę „susipažinimų rinkoje“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
Matyt tau nekoks vyras pakliuvo. Beje iš savo vyro negalima spręsti apie visą vyrų giminę. Nors gal būna moterų, kurios nemoka išsirinkti vyrų...
to to tokia viena, tuomet tu išimtis, nes deja dauguma vyrų to nedaro...
nu atsiprasau, as budamas vyras vaika ir nesioju ir nakti keliuosi pervystyti ir nuprausti, kad tik zmona galetu pamiegoti ir pats valgyti darausi, ir per gimdyma pinigus mokejau, kad tik viskas lengviau butu, bei pats dalyvavau..Taip kad nereikia cia pasaku, kad tik vienos moterys tempia namu nasta...
to sam, vargšiukai vyrai, tik ariat, ariat, o tos moterys be gėdės nieko nedaro, tik jus išnaudoja. ir vaikai patys pasigimdo, ir patys užauga stebuklingai, ir maistas pats pasigamina, žodžiu viskas savaime, moterys čia visai ne prie ko.
Tai ir jau aisku kad vyras visada perka ar kitaip tariant kitu kokiu budu uzsimoka uz seksa.. Moterys savanaudes (ne visos) Mokek, vesk, maitink, pirk, dirbk, o jai kas belieka iskecia kojas ir guli kaip lenta.. asmeniskai jau uzpiso toks moteru elgesys
sekso kaina? :) tai cia tik vyro malonumas kuri jis turi, atsiprasau, ''nupirkti''? moteris turi myletis tada, kai pati nori, su tuo, su kuo JI nori. Pavyzdziui as dazniau susiduriu su situacija, kai vaikinas nori isipareigojimu, ne mergina..
Taip,glaudziat kojas prie mano liemens :)))
Taip, kad moteriskes staigiai glaudziat savo kojas! :D
eik delnus nusiskusk
100e puse valandos, katik grizau, atpirdolinau ispudingo grozio brazile
Naujas komentaras