Sekso lėlė su asmenybe

 
12 komentarai
Pristatyta pirmoji pasaulyje komerciškai pasiekiama robotė-mergina, turinti dirbtinį intelektą – tai leidžia jai palaikyti „pokalbį“ su savininku.

Roxy, dydžiu bei anatominėmis savybėmis panaši į žmogų, turi dirbtinį intelektą bei sintetinę odą.

„Ji negali siurbti, gaminti valgyti, tačiau gali išpildyti beveik visus jūsų intymius norus“,- sako kūrėjas Douglas Hines.

Nepaisant jos aiškių formų, kitas dalykas, kurio robotė negali daryti – tai vaikščioti. Ji yra 1.70 metro ūgio, sveria  54 kilogramus, turi C dydžio krūtinę ir yra pasiruošusi veiksmui,- savo kūrinį pristatė D. Hines.

Taip pat Roxy turi penkias asmenybes: Laukinė Vendi yra drąsi, nuotykinga, tuo tarpu Šaltoji Farah yra santūri ir drovi. Savininkas gali pasirinkti ir tokias savybes kaip odos, plaukų spalva, krūtinės dydis, taip pat gali sukurti dar tris asmenybes, atitinkančias jo interesus.

Robotė-mergina yra be laidų sujungta su internetu, tai leidžia jai susisiekti su savininku elektroniniu paštu, gauti programinės įrangos atnaujinimą. Beje, savininkas sukurta asmenybe gali pasidalinti ir su kitais vartotojais.

Roxy kainuoja iki 5 600 svarų, t.y. apie 23 000 litų, priklausomai nuo jos versijos, savybių. Kūrėjas teigia, jog netrukus nustebins ir vienišas moteris – jau kuriamas Rokis –  sekso robotas vyras.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (12)
Sveikas draugas,

Aš esu LIEUTENANT GENERAL ginagrOsso. Aš esu Jungtinių Amerikos Valstijų universitetas. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Aš palaikau ir rūpinuosi, laukiu malonaus draugo. Prašome leisti tęsti pokalbį per savo privatų el. Pašto dėžutė. Čia yra mano el. Pašto adresas, kai tik gausiu jūsų pranešimą.
Ačiū ir linkėjimai.
GinagrOsso
[gen.ginagrosso1@gmail.com]


Sveikas draugas,

Aš esu LIEUTENANT GENERAL ginagrOsso. Aš esu Jungtinių Amerikos Valstijų universitetas. Iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Aš palaikau ir rūpinuosi, laukiu malonaus draugo. Prašome leisti tęsti pokalbį per savo privatų el. Pašto dėžutę. Čia yra mano el. Pašto adresas, kurį geriau pristatysiu ir atsiųsiu savo nuotrauką, kai tik gausiu jūsų laišką.
Ačiū ir linkėjimai.
Gen. GinagrOsso
[gen.ginagrosso1@gmail.com]
Mjo....Visai i lankas...Vargsai zmogai,kurie su gyvais zmonemis bendrauti nemoka,o dziaugiasi robotu draugija......
Butu idomu suzinoti kas pirks daugiausia - socialiniams ir psichologiniams tyrimams.
tai dabar tas dejavimas bus kur kas labiau sinchronishkas... ;)
laukiu rokio
nu skes,tai kam mes vyram bebusim reikalingos?!cia tipo siurbti,plauti ir valgyt gaminti :D ne nesutinku su tokiom salygom :D protestas :) ;)
ne, ne, ne. kas cia per nesamones :D blyn juk gyvu merginu pilna
jei vyras tik su apacia masto jis ir taip robotas :D
pritariu vytautui,koks dar seksas su robotais
Tikrai netapsit nereikalingom ar tarnaitėm, nevisi ant jų pasirašo, man asmeniškai tai yra šlykštu. yra panos ir yra natūralus gamtos dėsnis lytiniai santykiai su priešingos lyties atstove. turiu omenyje, kad aš tik pripažįstu seksą su moterimis, taigi man jokios robotės neįkiš :)
Nu va tuoj tamsim nereikalingom,tik kaip uz tarnaites samdys:D
vyras robotas-galbut butu neblogai :)
Naujas komentaras